Agurkų auginimas: praktiniai patarimai

SodininkystėJeigu mėgstate agurkus – tokiu atveju siūlome juos valgyti kuo dažniau, kadangi jie labai naudingi ne tik Jūsų širdžiai, tačiau ir visam kūnui. Tiesa, geri agurkai yra tik tie, kurie yra ekologiški. Vietoj didelių investicijų, kurias tenka skirti į eko produkciją – siūloma jums agurkų auginimų užsiimti patiems. Jeigu turite žemės plotelį – tokiu atveju praktiškai turite viską, ko reikia. Žinoma, būtinas šiltnamis ir keli patarimai, kurie padės agurkų augintojui jau patį pirmą kartą sėkmingai užsiauginti puikų derlių.

  • Agurkams patinka saulė, tad kol auginate daigelius – labai svarbu rasti tokią vietą, kurioje bus kuo daugiau saulės, tad tuo pačiu pavyks agurkus sėkmingai pradėti auginti dar namuose. Vėliau, kai jie keliauja į šiltnamį – dažniausiai su saulės trūkumų problemų jau nebėra.

  • Egzistuoja labai daug sėklų. Kartais sunku pasirinkti, kurios Jums labiausiai tinka. Bet kuriuo atveju paprasčiausias būdas yra nusipirkti agurką ir paprasčiausiai išėmus sėklas jas pasodinti. Tokiu atveju tikrai gausite tokius agurkus, kokių norite.

  • Toliau skaityti „Agurkų auginimas: praktiniai patarimai”