Vėžio tyrimai gali būti atliekami iš kraujo

Vėžys – viena labiausiai bauginančių ligų, tačiau šiuolaikinė medicina padeda laiku nustatyti vėžinius susirgimus ir taikyti veiksmingą gydymą. Vėžio tyrimai onkologinius susirgimus leidžia pastebėti ankstyvoje stadijoje, todėl tai leidžia tikėtis greito ir veiksmingo ligos įveikimo. Nors vėžio tyrimų yra ganėtinai daug, tačiau šiandien vis dažniau nusprendžiama rinktis laboratorinius kraujo tyrimus, kurie padeda aptikti vėžio žymenis. Nors šie šių tyrimų metu nustatyti pakitimai ne visada yra susiję su onkologinėmis ligomis, tačiau jie taip pat leidžia aptikti ir kitus organizmo sutrikimus, kurie reikalauja atitinkamų priemonių. Atliekant vėžio žymenų tyrimus yra paimamas nedidelis kraujo kiekis iš venos, o įvairūs pakitimai yra nustatomi ne tik greitai, bet ir tiksliai.

Kokias ligas galima nustatyti?

Moterims dažniausiai siūlomi vėžio tyrimai, kurie padeda aptikti kiaušidžių ir krūtų vėžį, taip pat pastebimi kasos ir virškinamojo trakto sutrikimai, vyrams siūloma tirti kepenų karcinomos ir sėklidžių vėžio žymenis, kasos ir virškinamojo trakto žymenis, prostatos specifinį antigeną, ir t.t. Įvairių medicinos įstaigų siūlomi vėžio žymenų tyrimai gali kiek skirtis, todėl pravartu pasidomėti, kokie konkretūs tyrimai yra siūlomi. Didžioji dalis klinikų turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama visa svarbiausia informacija, susijusi su paslaugų teikimu, todėl tai gali padėti paprasčiau priimti sprendimą.

Vėžio tyrimų kaina

Renkantis kliniką dėmesys gana dažnai krypsta į tai, kokios yra nustatytos siūlomų paslaugų kainos, tad ir tuomet, jei jus domina vėžio tyrimai, galite pasidomėti nustatytais įkainiais. Didžioji dalis medicinos įstaigų savo internetinėse svetainėse yra pateikusios informaciją apie siūlomų paslaugų kainas, todėl tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Jei jus dominančios informacijos nerastumėte, paprasčiausiai susisiekite nurodytais kontaktais, ir netrukus galėsite gauti visą jus dominančią informaciją.

Kiek laiko truks tyrimų atlikimas?

Neretai yra siekiama, kad vėžio tyrimai būtų atliekami kiek įmanoma greičiau, tad pravartu pasidomėti, kada bus galima užsiregistruoti vizitui, ir kiek laiko truks tyrimų atlikimas. Įvairių klinikų darbuotojų užimtumas gali labai skirtis, tad pasidomėkite, kada bus galima atlikti jus dominančius tyrimus, ir tuomet bus galima užsiregistruoti vizitui.

Jeigu pageidaujate pasidaryti vėžio kraujo tyrimą, kreipkitės į Medicina practica laboratoriją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *