Kaip pasirinkti vietą vestuvių šventei?

Galbūt jau esate nusprendę, kokio stiliaus vestuvių norėtumėte:

  • tradicinių,

  • vintažo,

  • itin prašmatnių

  • modernių.

Dar svarbu pagalvoti, kiek svečių dalyvaus. Tai žinodami, galėsite geriau nuspręsti, kokia vestuvių salė, aplinka jums yra tinkamiausia.

Lietuviškos tradicijos

Tradicinės vestuvės paprastai būna linksmos, paprastos, jose gali būti pamergės, pabroliai, piršliai, o aprangos stilius laisvas arba dominuojančios pasirinktos spalvos. Tokių vestuvių salė gali būti ir didelė, erdvi, kurioje svečiams bus vietos šokti, ir mažesnė, jaukesnė, atsižvelgiant į dalyvių skaičių. Vidaus interjeras gali būti skandinaviško stiliaus ar kvepėti medžiu, patogu, kai yra nakvynei skirtos vietos ir aptarnavimas, maistas toje pačioje vietoje. Programoje gali būti sutikimas su duona ir druska, nuotakos nešimas per tiltą ar jaunikiui skirtas išbandymas – malkų kapojimas, ir kiti daugelio pamėgti žaidimai.

Kai viskas dvelkia vintažu

Kokios galėtų būti vintažo vestuvės galite ne tik paskaityti internete, pažiūrėti filmuose, bet ir paklausti savo močiutės. Dailios šukuosenos, raudonos lūpos ir lengvos suknelės – tai pirma, kas ateina į galvą. Vestuvių salė bus tinkamesnė, jei papuošite ją antikvarinėmis detalėmis. Čia puikiai tiks senas lagaminas kampe, bohemiškas lietsargis, žvakidės. Vieta gali būti kaimo viloje, dvare ar sodyboje.

Prašmatnios vestuvės

Jeigu vestuvės prašmatnios, daug svečių, ieškodami vietos teiraukitės, kokio dydžio salė, ar visi žmonės į ją sutilps, ar bus pakankamai vietų nakvynei. Paklauskite vilos, viešbučio ar sodybos šeimininko, kokio stiliaus jų vidaus interjeras. Prašmatnioms vestuvėms puikiai tiks klasikinis ar romantiškas stilius, tačiau teks atsisakyti sodybų su tradiciniu lietuvišku interjeru. Tokiai šventei galite pasirinkti dvarą, kuriame yra klasikinių ar 19 amžiaus autentiškų, prabangių baldų.

Modernių vestuvių salė gali būti ir kaime, ir mieste

Surengti modernias vestuves tikriausiai yra lengviausia. Nereikės lakstyti po antikvarines parduotuves ir baimintis, kad svečių apranga „nepataikys“ į stilių. Rinkdamiesi vietą galite paisyti tik savo norų ir pasirinkti sodybą gamtoje, ar restoraną mieste.

Nepamirškite, kad vietos paieškomis reikia susirūpinti apie pusė metų prieš vestuves, kad jums patikusi salė dar būtų laisva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *