Vestuvės rudenį: kodėl verta?

Jei taip nutiko, kad jau sulaukėte klausimo „Ar tekėsi už manęs?“ ir jau ėmėte svarstyti, kada gi kelti didžiąją šventę, verta apgalvoti, ar tikrai norite tuoktis kaip ir didžioji dauguma – vasarą? Ruduo – metas, kuomet ne tik jus sups gražiausios spalvos, bet ir šventė bus kur kas pigesnė. Na, o jei sužadėtuvių žiedas ant piršto dar neužmautas, jo galite pasidairyti čia: https://indivi.lt/suzadetuviu-ziedai.

Kodėl verta tuoktis rudenį?

  1. Gražios spalvos

Vestuvės rudenįTiems, kurie dievina rudenį, nė nereikia sakyti, kokios tuo metu vyrauja kraštovaizdžio spalvos. Būtent todėl, fotosesijos akimirkos ar ceremonija gamtoje bus įstabiai kerinčios. Krintantys rudų, oranžinių spalvų labai sukurs magišką atmosferą, kuri nuteiks jus ypač romantiškai šventei.

  1. Nekarštas oras

Nemėgstantiems karščio, ruduo – idealus metas vestuvėms. Ankstyvą rudenį aukso žiedus galima sumainyti maždaug 20 laipsnių temperatūroje, o lapkritį – maždaug 10 laipsnių. Taigi, vis dar galėsite vilkėti gražiausią baltą suknelę, kuri primins vasarą, tačiau tikėtina, kad šalia jos teks derinti dailų švarkelį ar kailinukus.

Taip pat, kuomet lauke nėra karšta, galite būti tikra, kad makiažas puikiai išsilaikys, puokštė nenuleips, o šukuosena (ypač jei puošiatės garbanomis) nesuglebs.

Tiesa, rudenį, dažniau nei kitais metų laikais galima sulaukti lietaus. Tačiau liaudies išmintis byloja, kad lietus per vestuves atneša laimę, tad, galbūt, lietus – labai laukiamas svečias?

  1. Pigesnė šventė

Vienareikšmiškai, vestuvės – viena brangiausių gyvenimo švenčių. Vis dėlto, rudenį ir žiemą galima sutaupyti, nes tai nėra švenčių sezonas. Taigi, jei tuoksitės šaltuoju metų laiku, galėsite sutaupyti samdydami sodybą, vedėją, fotografą, videografą, dekoratorę ir pan.

Vestuvių rudenį minusai

  1. Odos iššūkiai.

Dermatologų teigimu, ruduo ir žiemai yra laikas, kuomet mūsų oda susiduria su daugiausiai iššūkių: atšiaurus vėjas, nuolat besikeičiantis oras (tai saulė, tai vėjas, tai sniegas). Visa tai, gali pakenkti nepriekaištingam jaunųjų įvaizdžiui. Todėl prieš vestuves, ypač svarbu reguliariai lankytis pas kosmetologę, kuri prižiūrėtų jūsų odą.

  1. Trumpėjančios dienos.

Jei vasarą temsta labai vėlai, tai rudenį, ypač lapkritį, už lango tamsu būna jau apie 17 valandą. Taigi, tokiu atveju, ceremonija ir fotosesija turėtų būti ypač anksti, kad jaunųjų pasitikimas šventės vietoje būtų kol dar bent kiek šviesu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *