Tinkamo vibratoriaus ir kitų suaugusiesiems skirtų produktų pasirinkimas

Apsipirkti suaugusiesiems skirtų produktų gali būti bauginantis ir pribloškiantis dalykas. Nuo vibratorių iki vibratorių ir lubrikantų – gali būti sunku suprasti, kurie produktai jums tinka. Laimei, yra vadovas, kuris padės! Šiame vadove rasite visą informaciją, kurios reikia norint išsirinkti tinkamą vibratorių ir kitus suaugusiesiems skirtus produktus, geriausiai atitinkančius jūsų poreikius. Naudodamiesi šiuo vadovu galėsite rasti geriausius gaminius, kurie padidins jūsų malonumą ir padarys jūsų intymius potyrius dar malonesnius. Taip pat sužinosite apie įvairių tipų suaugusiesiems skirtus gaminius ir kaip juos saugiai naudoti. Taigi, jei esate pasiruošę tyrinėti suaugusiesiems skirtų produktų pasaulį, šis vadovas skirtas jums!

VibratoriaiVibratoriai, lubrikantai ir kiti suaugusiesiems skirti produktai yra skirti seksualiniam malonumui didinti ir intymiems potyriams gerinti. Nesigėdykite ir nesigėdinkite įsigyti ar naudoti šių gaminių. Suaugusiesiems skirtų gaminių naudojimas yra normali ir sveika malonumų ir seksualumo tyrinėjimo dalis. Iš tikrųjų daugelis žmonių naudoja suaugusiesiems skirtus produktus arba masturbuojasi kaip būdą tyrinėti savo kūną, atrasti, kas jiems malonu, ir patirti orgazmą. Suaugusiesiems skirti produktai taip pat yra puikus būdas paįvairinti ir pagerinti seksualinį gyvenimą su partneriu. Taigi jei norite išbandyti ką nors naujo miegamajame, šie produktai yra puiki pradžia! Suaugusiesiems skirti produktai taip pat gali būti naudingi įvairiais būdais. Jie gali padėti sumažinti stresą ir nerimą, pagerinti miegą, būti meilės sau ir rūpinimosi savimi šaltiniu. Suaugusiesiems skirti produktai taip pat gali būti naudingi, jei patiriate seksualinių sutrikimų arba norite tyrinėti perversijas / BDSM. Suaugusiesiems skirti produktai yra puikus būdas tyrinėti naujus dalykus ir išbandyti naujas veiklas nejaučiant spaudimo ar nerimo.

Į ką atsižvelgti renkantis tinkamą vibratorių?

Visų pirma turėtumėte pasirinkti tokį vibratoriaus tipą, kuris jums patogiausias. Kai kurie vibratoriai skirti nešiotis iš kūno, o kiti – įsidėti. Taigi norėsite įsitikinti, kad pasirinkote tinkamą vibratoriaus tipą, atitinkantį jūsų poreikius. Toliau norėsite atsižvelgti į savo biudžetą. Yra daugybė įvairių vibratorių, kurių kaina svyruoja nuo vos 10 JAV dolerių iki 200 ar daugiau dolerių. Jei jūsų biudžetas ribotas, galite apsvarstyti galimybę įsigyti keletą nebrangių vibratorių ir naudoti juos su prezervatyvais.

Skirtingi vibratorių tipai

Klitoriniai vibratoriai – skirti klitoriui stimuliuoti. Juos galima naudoti vienus arba su kitos rūšies žaisliukais, kad padidintumėte savo malonumą ir patirtį. Dvigubi vibratoriai – vibratorius, turintis du skirtingus galus. Tai gali būti naudinga, jei norite tą patį žaislą naudoti ir vaginalinei, ir klitorio stimuliacijai solo ar partnerių žaidimų metu. Vibratoriai triušiukai – klitorinis ir vaginalinis vibratorius, turintis du besisukančius karoliukus ir besisukantį veleną, kurie naudojimo metu skirti G taškui ir klitoriui masažuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *