4 būdai, kaip sutaupyti pinigų šunų žaislams

LickimatJei jau turite kailinį geriausią draugą, tikriausiai žinote, kad jie taip pat kainuoja. Nors gali atrodyti, kad šuniui niekas nerūpi, jis taip pat turi tam tikrų išlaidų. Laimei, yra būdų, kaip suteikti šuniui pramogą ir nesugadinti banko. Išlaidos už laimingo ir sveiko šuns išlaikymą gali greitai susikaupti. Šunų skanėstai, veterinaro apžiūros, žaislai, šunų veislynai ir apgyvendinimas gali brangiai kainuoti, jei nebūsite atsargūs. Todėl parodysime, kaip sutaupyti pinigų šunų žaislams neaukojant kokybės.

Šunų žaislų yra daugybė variantų. Taigi, kaip žinoti, kurie iš jų yra geriausi jūsų šuniui? Pirmiausia išsirinkite žaislą, kuris džiugina jus abu. Tikėtina, kad geras žaidimų draugas su jumis žais ilgiau. Tada pagalvokite, ką mėgsta daryti jūsų šuo. Jei jis mėgsta medžioti, tuomet žvilgantis žaislas gali būti ne jo arbatos puodelis. Jei jūsų šuo mėgsta plaukioti, geriau tiks nardymo žaislai. Vienas dalykas, kurį reikia prisiminti apie šunų žaislus, yra tas, kad nėra dviejų vienodų šunų. Joks žaislas nepatiks jūsų šuniui, jei jis taip pat jo nemėgsta. Lickimat, Bags on Board ir Dog Copenhagen geros kainos ir didelės nuolaidos.

Ieškodami tobulo žaislo, visada apsipirkinėkite. Ieškodami išpardavimų ir akcijų, galite rasti žaislų pasiūlymų. Daugelyje parduotuvių yra savaitiniai aplinkraščiai ir skelbimai internete. Dar vienas būdas rasti pigių šunų žaislų – pasiteirauti kaimynų. Jei jie turi šunį, tikriausiai pažįsta ką nors, kas turi šunį, kuris nemėgsta visko, ką turi. Jei neturite galimybės susisiekti su draugais ir šeimos nariais, galite pasinaudoti internetiniais skelbimais. Taip pat galite ieškoti interneto forumuose, kad rastumėte senų skelbimų ir pranešimų.

Jums nebūtina pirkti žaislų, kad galėtumėte susikurti savus. Galite naudoti tokius daiktus kaip virvės, senos kojinės, vatos kamuoliukai ir šunų sausainiai. Taip pat galite pabandyti naudoti laikraščius, tuščias skardines ar net švitrinį popierių. Iš medžiagų galite suformuoti paprastus žaislus, pavyzdžiui, kamuoliukus ar šunų užkandžius. Įsitikinkite, kad visi šunų žaislai yra šuniui nepasiekiamoje vietoje, kad jis neužspringtų. Jei neturite laiko ar kantrybės žaislų gamybai, apsvarstykite galimybę įsigyti papildomų pigių žaislų šunims.

Jei jūsų draugai ir šeimos nariai turi šunų, galbūt galėsite nemokamai pasiskolinti žaislų. Kai kurie žmonės nemėgsta atiduoti savo žaislų ir mieliau juos pasilieka sau. Jei jums pasisekė, kad turite draugą ar šeimos narį, kuris nori jums paskolinti senų žaislų, tuomet pasinaudokite tuo. Taip pat galite paklausti kaimynų, ar jie neturi senų žaislų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *