Svarbiausi telefono saugojimo principai

Saugus telefonas – tai komforto ir pasitikėjimo garantas. Kad telefonai būtų apsaugoti nuo smūgių, būtini geri apsauginiai deklai. Tačiau vien to neužtenka. Reikia dėti visas pastangas, kad telefonas būtų išsaugotas.

Išsirinkti tinkamiausią dėklą

Naujas dėklasTaigi, pirmiausia, turi būti Huawei dėklai ar kiti dėklai pagal telefono modelį, kurie tikrai gerai tiktų. Jeigu jau taip nutiko, kad turite telefoną, tai turėsite nusipirkti ir dėklą. Visi žinome tą įkyrų momentą, kuomet perkant batus už 10 eurų, pardavėja bando įsiūlyti dar ir priemonių priežiūrai už 20 eurų. Su telefonais kartais būna panašiai – perkate paprasčiausią Huawei telefoną, o konsultantas dar už pusę jo kainos bando pasiūlyti vienintelį jo parduotuvėje esantį brangų dėkliuką. Dėklo telefonui tikrai būtinai reikia – tai neabejotina tiesa. Tačiau į ką svarbu atkreipti dėmesį, tai kad tas dėkliukas visai neturi būti perkamas brangiausias ir tik iš to salono, kur perkate telefoną. Internete yra puikių parduotuvių, kuriuose galite įsigyti dėklus telefonams. Rinkitės iš plataus asortimento. Imkite tokios spalvos, kokia jums patinka. Su tokiomis dekoracijomis, kokios jums tikrai gražios. Atverčiamą knygelės tipo odinį dėklą ar skaidrų silikoninį vienos pusės, telefono nugarėlės dėkliuką. Svarbu, kad jis jums patiktų ir telefoną saugotų nuo smūgių. Tokioje atskiroje dėkliukų parduotuvėje ir sumokėsite už prekę gal dvigubai mažiau nei telefonų salone.

Uždėti apsauginį stikliuką

Vien dėkliuko apsaugai neužteks. Dar įsigykite ir grūdinto stiklo stikliuką, kurį klijuojate ant ekranėlio ir taip pastarąjį išsaugote nuo dužimų. Kai kurie telefonai yra pagaminti nelabai kokybiškai ir nuo menkiausio smūgio dūžta ekranas. Taigi, užsidėkite apsauginį stikliuką ir džiaukitės, kad telefonas saugus.

Saugoti nuo drėgmės

Niekada nekalbėkite telefonu drėgnoje vietoje, jeigu telefonas nėra atsparus drėgmei. Nekalbėkite telefonu pirtyje, virtuvėje, kur verda puodai, lauke per lietų. Taip tikrai prailginsite jo gyvavimo laiką.

Nemesti į rankinės vidų

Kartais telefoną metame į rankinę tarsi tai būtų bulvė. Tačiau mums tikrai vertėtų pasistengti turėti saugesnį, geriau veikiantį, ilgiau apsaugotą telefoną. Telefoną laikykite jam skirtoje kišenėje arba nešiokitės su dėklu prikabintą prie kišenės ar ant kaklo.

Laikyti atokiau nuo maisto stalo

Blogas įprotis – ten, kur valgome ir geriame kavą, ant stalo pasidėti kompiuterį ar telefoną. To tikrai geriau nedaryti, nes geruoju nesibaigs. Laikykite telefoną kuo atokiau nuo maisto ir gėrimų, nedėkite ant stalo, kur valgote, nes galite jį aplieti ir numesti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *