Kas penktas lietuvis yra pasidaręs riebalų nusiurbimo operaciją!

Riebalų nusiurbimo operacija Lietuvos chirurgijoje yra vis dažniau ir dažniau pasirenkama procedūra. Vis daugiau moterų ir vyrų nusprendžia padailinti savo kūno linijas ir pagaliau pasižiūrėjus į veidrodį pamatyti tai, ko tikisi ir kas jiems leidžia jaustis puikiai. Mūsų šalis vis sparčiau vejasi vakarus, kur riebalų nusiurbimo operacijos turi gilią praktiką bei nuolatos kuriamos inovacijos leidžiančios šią procedūrą padaryti dar paprastesne ir greitesne. Kuo daugiau žmonių kreipiasi – tuo ši operacija tampa populiaresnė.

Ar operacija daroma tik dėl grožio?

Riebalų nusiurbimas vis dar klaidingai įvardijamas tik kaip estetinę operacija. Stereotipai lemia, kad atsiranda neigiamas požiūris į tokio tipo operacijas. Atrodo, kad kreipiasi tik moterys, kurios nori kiek padailinti savo kūno linijas neįdėdamos per daug pastangų.

Pirmiausia, tam tikro riebalinio sluoksnio gali nepavykti panaikinti net ir labai intensyviai sportuojant bei laikantis dietų. Paprasčiausiai nuo tam tiktų vietų panaikinti riebalus yra labai sunku ir kartais modeliai, kuriems kiekvienas “lašinukas” lemia karjeros pabaigą – ieško būdų, kaip atgauti tobulas formas. Štai riebalų nusiurbimas yra geriausias pasirinkimas.

Taip pat kaip kuriems per didelis riebalų kiekis gali gadinti gyvenimą. Žinoma, nereikia galvoti, kad po šios operacijos stambus žmogus liks labai lieknas ir nereikės įdėti jokių pastangų padedančių išlaikyti gražias kūno formas. Pirmiausia siūloma kovoti su riebalais kitais būdais ir kai jau rankos svirs – pasinaudoti chirurgine operacija.

Kodėl žmonės bijo operuotis?

Lietuva inovatyvi šalis, tad siūlo inovatyvius gydymo būdus. Visgi, kai kurie vis dar galvoja, kad po operacijos, kurios metu yra išsprendžiama viena problema – gali iškilti kita. Toks mąstymas yra neteisingas ir dažniausiai paremtas daugeliu pačių įvairiausių mitų, kurie neturi jokio loginio mąstymo.

Rekomenduojame nepamiršti, kad jeigu kreipsitės į gerą gydytoją, kuris turi licenziją ir savo paslaugas siūlo legaliai – gausite ir puikius rezultatus, kurie Jums leis ne tik atrodyti, tačiau ir jaustis puikiai.

Jeigu jau kurį laiką galvojate apie tokią operaciją – pagaliau išdrįskite ją pasidaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *