Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobilyje, kemperyje ar namelyje ant ratų

Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobilyje – tai rinkinys su būtiniausiu turiniu, skirtas jums kelionėje. Jeigu keliaujate automobiliu, priekaba, nameliu ant ratų ar valtimi, nelaimės atveju jums gali prireikti gerų pirmosios pagalbos priemonių. Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobilyje ar transporto priemonėje gali išgelbėti gyvybę. Automobilių pirmosios pagalbos rinkiniai privalo atitikti LR SAM 2020 m. gruodžio 10 d. įsakymą NR. V-2876 įsakymo reikalavimus.

Pirmosios pagalbos vaistinėlėPirmosios pagalbos rinkiniai Lietuvoje nuo 2023m liepos 1 dienos yra privalomos atsinaujinti arba įsigyti naujos komplektacijos vaistinėlę. Naujo tipo vaistinėlės yra kruopščiai atrinktos, skirti medikamentai dažniausiai pasitaikančioms skubioms traumoms, susijusioms su kelionėmis automobiliu, eismo situacijomis ir kitomis kelyje galinčiais nutikti nemaloniais atvejais.

Patogiai automobilio bagažinėje prisidėkite pirmosios pagalbos vaistinėlę prie šono.

Pirmosios pagalbos rinkinys "vaistineles24.lt" yra patogaus dydžio, jame galima įdėti daugiau produktų, jeigu norite papildyti vaistinėlę. Pats rinkinys iš galo turi patogias dvi ,,velctro“ tipo juosteles kurios limpa prie automobilio bagažinėje esančios medžiagos. Pirmosios pagalbos vaistinėlė pagaminta iš itin patvarios nailono medžiagos 400d, pačią vaistinėlę galima labai lengvai atidaryti ir išskleisti, kad aiškiai matytųsi jos turinys.

JEIGU JUMS REIKIA PAGALBOS ĮVYKUS AVARIJAI

Pirmas ir svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti įvykus eismo įvykiui, yra nustatyti tam tikrus prioritetus. Teisingos eilės tvarkos taisyklė yra ABC, kuri reiškia gyvybei pavojingą būklę, kvėpavimą, kraujavimą ir šoką. Režimas reiškia, kad reikėtų atsižvelgti į visas aplinkybes. Pavyzdžiui, jeigu sužeistas asmuo gali dideliame degalų lauke, todėl jį reikia perkelti ir tik tada galima pradėti sutvarkyti sužalojimus. Be to, reikia pranešti visą situaciją 112 ir iškviesti pagalbą iš aplinkinių rajonų – kuo greičiau bus praneštas pavojaus signalas, tuo greičiau atvyks profesionali pagalba. Kai situacija bus suvaldyta, tvarkydami sužeidimus, turėtumėte vadovautis ABC principais. Širdies ir plaučių gaivinimas yra pirmesnis už kraujavimą, kuris yra pirmesnis už šoką.

Patarimai: Paraginkite savo viršininką darbe apmokėti pirmosios pagalbos kursus visiems įmonės darbuotojams. Tai yra, kardiopulmoninis gaivinimas, kaip atpažinti prasidėjusį bendradarbio insultą, kaip elgtis su alerginėmis reakcijomis, šoko trauma ir t. t. Per pusdienį galima išmokti daug labai naudingų dalykų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *