Permanentino antakių makiažo populiariausios technikos

Grožio procedūrosŠiandieninėje grožio industrijoje vis labiau vertinant natūralų grožį kasdien tobulinamos permanentinio makiažo technologijos toms moterims, kurios nori atrodyti natūraliai, bet tuo pat metu negaišti laiko kasdien užpildant savo retų plaukelių antakius pieštuku. 6D antakiai, arba kitaip microblading technologija, yra puiki išeitis moterims, norinčioms taupyti savo laiką ir visuomet atrodyti natūraliai bei nepriekaištingai. Šiandien ši technika yra viena populiariausių dėl savo natūralumo, tačiau esti nemažai ir kitų alternatyvų, norinčioms ilgalaikiu makiažiu paryškinti savo antakius.

Populiariausios antakių technikos

Be 6D technikos vis dar vyrauja ir dvi kitos permanentinio makiažo technikos moterims. Čia susiduria klasika su vis tobulėjančiom technologijom.

Moterims, kurių prioritetas nėra atrodyti kuo natūraliau, gali puikiai tikti ir klasikinis antakių permanentinis makiažas, mat jis priešingai nei 6D antakių funkcija, nėra piešiamas plaukeliais ir kuriamas natūralių antakių vešlumo principu, o tiesiog antakiai suformuojami tolygia linija, tarsi ką tik būtų padengti dažais. Ši technika yra kur kas pigesnė, nes nėra tokia sudėtinga, todėl tai taip pat yra viena iš šios technikos populiarumo priežasčių.

Kita populiari technika yra OMBRE antakių technika, kuri pagrįsta šešėliavimu. Tai šešėliavimo technika persipynusi kartu su plaukelių piešimu. Šios technikos rezultatai – išvaizda lyg ką tik po grožio salono. Piešiami itin ploni plaukeliai, kurie atrodo be galo natūraliai, o fonas padengiamas švelniu šešėliavimu, kuris suteikia nepriekaištingą išvaizdą, todėl visuomet atrodysite lyg būtumėt lyg tik ką po grožio salono ar ką tik pieštuku paryškinusi savo natūralius antakius. Šiai technikai naudojami skirtingų spalvų pigmentai tam, kad spalva ir bendra išvaizda atrodytų kuo natūraliau. Tai technika, kuri stipriai varžosi su 6D antakiais, kurių pagrindas yra plaukelių piešimas, kuriant natūralių antakių vešlumo efektą.

Bet kuri technika, jei ji atlikta teisingai, gali atrodyti estetiškai gražiai ir patraukliai, tačiau jei paslaugos atliekamos ne profesionalios meistrės, pasėkmės gali būti labai nemalonios. Reikia nepamiršti, kad permanentinis makiažas yra ilgalaikio makiažo technika, kuri išlieka daugiau nei porą metų, todėl rekomenduojama atsakingai rinktis meistrę. Į nuotraukų paieškos sistemą įvedus semi permanent eyebrows gone wrong galima pamatyti daugybę neprofesionaliai atliktų darbų, kurių, deja, beveik neįmanoma sutvarkyti, tad negailėkite laiko pasidomėti meistrės, pas kurią planuojate atlikti procedūrą, kompetencija, kad netektų papildyti šių nepavykusių darbų nuotraukų kiekio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *