Pavasarinio tvarkymosi atmintinė

TopCleanPavasarį itin išpopuliarėja valymo paslaugos, kadangi visi žmonės pamažu nori išlįsti iš savo urvų ir pamatyti aplinką gražesnėmis akimis. Kur skleidžiasi gėlytės, kur viskas atrodo daug gražiau? Ar jau pavasaris tikrai pasibeldė į mūsų langus ir širdis? Pavasaris, kaip visuomet, verčia pasitempti ir stipriau susitvarkyti. Tad, jeigu nusprendėte, kad valymo paslaugos bus pirmasis jūsų šios savaitės tikslas, metas nuspręsti, kaip atrodys jūsų gražiausia aplinka.

Pirmiausia – kas nešvariausia

Jeigu einate tvarkytis ir valyti namus, turbūt turite tam labai gerą ūpą. Nepamirškite, kad jis nėra amžinas. Jeigu dabar norisi susitvarkyti, tai nebūtinai to norėsis ir visą dieną. Dėl to pirma pradėkite nuo pačių baisiausių darbų, kad jie neliktų paskutiniais. Jeigu jūsų labai supeliję sienos ar lubos, pirma eikite jų valyti. Jeigu kažkurioje spintoje baisi netvarka – pirmiausia jos ir griebkitės. Visuomet pasiteisina strategija pradėti darbus nuo pačių baisiausių vietų.

Išmesti, kas nereikalinga

Kitas patarimas – ne tik šluostyti dulkes ir gramdyti nešvarumus, bet ir išmesti viską, kas atrodo nereikalinga. Gal jūsų spintos per daug užkrautos negražiais, nereikalingais daiktais. Gal be reikalo ten pelija jau 10 metų nenešiojamas senas ir baisus drabužis. Gal visa tai yra dalykai, dėl kurių tikrai atrodo jūsų namai perpildyti? Geriausia tvarkos pradžia yra daiktų ištuštinimas. Atsikratykite visko, kas nereikalinga, ir pamatysite, kaip palengvės, kaip pagerės.

Kambarių tvarkymasis

Kiekvienas kambarys turi savo tvarkymosi struktūrą. Voniai ir tualetui reikės daugiau šveitimo miltelių ir skysčių, padedančių nuvalyti kalkes. Svetainei reikės daugiau šluosčių dulkėms nuvalyti ir dulkių siurblio.

Langų tvarkymasis

Pavasarį ima itin ryškiai šviesti saulė ir tuomet norisi išeiti į lauką pakvėpuoti grynu oru bei pasigrožėti puikia gamta. Jeigu ir jūs norite to paties, nepamirškite, kad galite tą padaryti ir žiūrėdami per langą. Tačiau kaip grožėtis vaizdu, jeigu viską užstoja nešvarumai ant stiklo. Vadinasi, reikia tinkamai išsivalyti langus ir išskalbti užuolaidas. Galbūt nuo to ir prasidės jūsų tvarkingų ir švarių namų vizija bei realybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *