Kuo naudingi papildai sportuojantiems?

Nesvarbu ar sportuojate profesionaliai ar megėjiškai, daug ar mažai, dažnai ar retai, dažniausiai vis tiek pasirenkate vartoti kažkokius maisto papildus, kurie yra skirti sportuojantiems. Na, nebent tikrai sportuojate labai mėgėjiškai, labai retai ir bet jokio ypatingo tikslo. Tuomet sporto papildų vartojimas gali būti tiesiog ne jums ir neatitikti jūsų sporto tikslų.

Papildai sportuojantiemsBet jei žmogus pasirenka lankyti sporto salę su kažkokiu minimaliu tikslu, jis dažniausiai taip pat pasirinks ir papildų vartojimą, nes jie tiesiog padės lengviau ir greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų. Kokius papildus pasirinkti yra kiekvieno sportininko individualus pasirinkimas. Tai priklauso nuo jūsų sporto šakos, nuo išsikelto tikslo, kūno sandaros, norimų kūno ar organizmo apskritai korekcijų… Bet pasiremdami Papildų Olimpo puslapiu ir atsižvelgdami į populiariausių, t.y. dažniausiai perkamų ir parduodamų sporto papildų statistiką, galime trumpai aprašyti dažnaiusiai pasitaikančius motyvus pasirinkti naudoti papildus sportuojantiems.

Raumenų masei

Dažniausiai pasitaikantis sporto sales lankančių žmonių tikslas – priaugti raumenų ar juos išryškinti. Tam jie renkasi vadinamuosius gainerius arba papildus raumenų masei padidinti. Jų būna įvairių, skiriasi jų kokybė, veiksmingumas ir sudėtis. Bet kad ir kas konkrečiai pasirenkama, papildai raumenų masei priaugti yra tarp labiausiai perkamų.

Energijai palaikyti

Dar vienas motyvas – energijos palaikymas. Yra papildų, kurie turi tonizuojantį poveikį ir palaiko didesnį energijos kiekį ir suteikia geresnį savijautos pojūtį. Jei sporto salė yra lankoma dažnai, tai po kurio laiko galite jaustis nusilpę, nes raumenys ir organizmas gali būti kiek išvarginti. Papildai energijai ar atsiskatymui gali būti pats tas pasirinkimas. Prie to paties gali būti renkamasi papildai miego kokybei gerinti.

Baltymai/Proteinas

Baltymai arba kaip jie dažnai vadinami – proteinas – yra labiausiai perkama papildų sportuojantiems rūšys. Jie yra susiję su vadinamais gaineriais ir suteikia organizmui būtinos medžiagos iš kurios yra gaminamos raumenų ląstelės. Todėl kiekvienoje papildų sportui parduotuvėje didžiausią pasirinkimą rasite būtent tarp proteino. Galėsite pasirinkti jų išgavimo būdą (išrūgų ar pan.), šaltinį (jautienos ar pan.) ir dar daugiau.

Prie visko verta paminėti ir amino rūgštis, būtinuosius riebalus (omega rūgštis), bcaa angliavandenius ir kitus papildus, kurie nors ir mažiau populiarūs, bet irgi labai perkami sportuojančių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *