Namų apsauga su kameromis

KamerosAr kada susimąstėte, kaip užtikrinate savo namų saugumą? Juk jūsų namuose yra ne tik įvairus materialinis turtas, bet ir kur kas svarbesnės vertybės – jūs ir jūsų šeima. Tinkama namų apsauga yra dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti iš anksto, jog vėliau netektų gailėtis. Ar žinote, koks yra pats pigiausias ir efektyviausias būdas apsaugoti savo namus? Ne, tai ne kovinis šuo ar medžioklinis ginklas po lova, o paprasčiausias stebėjimas kameromis. Sumontuoti ir prižiūrėti vaizdo stebėjimo kameras kainuoja pigiau, nei jūs įsivaizduojate, o rezultatai bus iš ties efektyvūs.

Kodėl vaizdo kameros yra pažangi priemonė namų apsaugai?

Lietuvoje, kiekviename mieste, yra daugybė įvairių įmonių, kurios teikia saugos paslaugas. Tai reiškia, kad jums tikrai nekils sunkumų, jei sugalvosite padaryti savo namus saugesne vieta.

Vaizdo kameros yra labai efektyvi priemonė namų apsaugai ne vien dėl to, jog įvykus vienokiam ar kitokiam nusikaltimui jūs iš karto turėsite įrodymus ir galėsite lengvai nustatyti, kas tai padarė, bet ir todėl, jog vaizdo kameros veikia kaip prevencinė priemonė. Stebėjimas kameromis atbaido tikrai daug vagių ir nusikaltėlių, todėl jei matomoje vietoje sumontuosite vaizdo stebėjimo kameras, tai atbaidys ilgapirščius nuo idėjos laužtis į jūsų namus.

Prisiminkite, kad jei sumontuosite vaizdo stebėjimo kameras savo namuose, apsaugosite ne tik savo namus ir šeimą, bet ir aplinkinius žmones bei namus. Tyrimais yra įrodyta, jog rajonuose, kuriuose bent keli namai turi įmontuotas vaizdo kameras, statistiškai įvyksta kur kas mažiau nusikaltimų, nei ten, kur žmonės visiškai nesirūpina savo saugumu.

Šiuolaikinės vaizdo kameros kainuoja palyginus nedaug, tačiau gali demonstruoti tikrai pavydėtinus rezultatus. Visų pirma reikėtų paminėti, jog tokios vaizdo kameros įrašinėja vaizdą HD kokybe ir yra pritaikytos prie filmavimo tamsiu paros metu, tad visai nesbvarbu, ar norėsite peržiūrėti įrašą padarytą dienos ar nakties metu – viskas matysis puikiai. Egzistuoja ir vaizdo priartinimo funkcija, todėl galėsite užfiksuoti net ir mažiausiais detales, kurios kartais būna tokios svarbios siekiant išsaugoti nusikaltimus. Jei nuspręsite aplinką stebėti realiu laiku, kameras galėsite sukioti ir keisti stebėjimo rakursą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *