Mitai ir faktai apie automobilio padangas

Jeigu norite, kad Jūsų kelionės visada būtų saugios – tokiu atveju siūlome pasirūpinti automobilio padangomis, kurios yra tarsi žmogaus batai. Kadangi šiuo metu rinkoje siūlomos padangos yra labai įvairios – kiekvienas gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo to, kai dažniausiai pasirenkamos vasarinės padangos iki to, kol pasirenkamos sezoninės, kadangi jos suteikia galimybę jų paprasčiausiai pakeisti kitomis.

PadangosVisgi, kad ir kokios padangos pigiau bus pasirenkamos – siūlome netikėti mitais, kurie dažniausiai sklando internete ir tuo pačiu trukdo rasti tinkamus gaminius.

Pateiksime dažniausiai pasitaikančius mitus, kad galėtume tinkamai atsifiltruoti informaciją.

1. Gana dažnas mitas, kad geros kokybės vasarinės padangos turi kainuoti labai daug. Tai nėra tiesa. Gera kokybė susijusi su medžiagomis, o ne kaina ir tuo pačiu ne tik prekiniu vardu. Taigi, renkantis reikia skirti dėmesio smulkmenoms.

2. Taip pat siūlome netikėti ir tuo, kad sezoninės padangos visada geriau nei universalios. Nėra taip, kad vienas arba kitas variantas yra geresnis. Reikia plačiau vertinti pasiūlą.

3. Kai kurie renkasi tokias padangas, kurios yra su dygliais, kadangi tikimasi, kad jos ne tik geriau tarnaus, tačiau taip pat ir ilgiau. Tai dar vienas mitas, kuriuo siūlome netikėti.

4. Gana dažnas mitas ir tai, kad padangos turi būti ekologiškos, kad jos tikrai atitiktų keliamus ES aplinkosaugos standartus. Tai nėra tiesa. Šiuo metu visos padangos, kuriomis prekiaujama Lietuvoje – geros kokybės ir tuo pačiu daugiau arba mažiau yra draugiškos gamtai.

5. Mitas ir tai, kad galima rasti labai pigias padangas, kurių kokybė gera. Dažniausiai taip teigia tie, kurie prekiauja iš Kinijos atvežtais gaminiais. Deja, dažniausiai kokybė bus bloga. Siūlome jas pirkti tik specializuotose prekybos vietose. Tokiu atveju būsite ramus dėl kokybės ir saugumo.

Su gera kokybe bet kokios kelionės bus labai saugios ir patikimos. Siūlome tai įvertinti ir tuo pačiu skirti ne tik laiko renkantis, tačiau taip pat ir pinigų. Žinoma, jeigu tik tai garantuos geriausią kokybę, kurios reikia kiekvienam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *