Lėktuvų bilietai paprastai

Norint nuvykti į kitą šalį, nepriklausomai nuo to planuojate dirbti ar atostogauti, patogiausias ir greičiausias būdas yra skristi lėktuvu. Tačiau net dabar daugelis lietuvių mano, kad patikra ir skrydis yra labai sudėtingas ir daug nervų reikalaujantis procesas, o lėktuvų bilietų įsigijimas yra brangus, pavojingas ir brangus procesas. Tai netiesa, nes dabar lėktuvų bilietai pigiau ir paprastai gali būti perkami internetu, o bagažo patikra vyksta greitai ir sklandžiai.

Vertinantiems laiką kelionė lėktuvu yra vienintelis pasirinkimas. Tiesiog skristi lėktuvu yra gerokai greičiau, patogiau ir pigiau. Pagalvokite patys – skrydis Europos ribose gali užtrukti nuo dviejų iki trijų su puse valandos, kuomet tą patį atstumą automobiliu ar autobusu teks vykti dvidešimt ir daugiau valandų. Kelionė autobusu gali būti ir pigesnė, tačiau automobiliu išleisite tikrai daugiau nei skrisdami pasinaudoję pigių skrydžių bendrovių pasiūlymų.

BilietaiDauguma žmonių vis dar vengia kelionių lėktuvų, nes jie mano, kad susidurs su daugybę sunkumų – tiek įsigydami bilietus, tiek eidami kontrolę oro uoste, tiek ir skrisdami. Tačiau visi šie įsitikinimai yra mitas, nes bilietais prekiaujančios bendrovės, oro skrydžių bendrovės ir oro uostai labai sparčiai tobulėja paprastindami savo teikiamas paslaugas ir šių paslaugų teikimo būdus.

Dabar įsigyti bilietus į skrydi išties paprasta – tiek skrydžių bendrovės, tiek bendrovės, kurios padeda su bilietų įsigijimu ir administravimu suteikia įsigyti bilietus užtrunkant vos kelias minutes ir padaryti tai gerokai pigiau nei anksčiau – neinant į kelionių agentūrą, o tiesiog internetu turint įprastą kompiuterį, planšetę ar mobilųjį telefoną. Tokiuose portaluose tereikia išsirinkti reikiamą kryptį, datas, keleivių skaičių, suvesti savo duomenis ir apmokėti užsakymą – viskas jūs galite būti ramūs, nes bilietus skrydžiui jau turite. Galite tiesiog rūpintis maloniomis kelionės organizavimo smulkmenomis.

Jūs drąsiai galite pasitikėti ne tik skrydžių bendrovėmis, tačiau ir portalais, kurie parduoda bilietus į skrydžius, jeigu jie turi teisę verstis šia veikla. Pirmiausia, bilietai yra nuperkami tik gavus pinigus ir iškart patenka į oro skrydžių bendrovių sąskaitas, kurios išrašo bilietus. Antra, tokie portalai naudojasi didžiųjų prekybininkų platformomis, kurios suteikiamos tik patikimą reputaciją ir kredito istorija turintiems juridiniams asmenims. Maža to, sumokėję nedidelį administracinį mokestį, kaip taisyklė jūs gausite ir aptarnavimą – konsultacijas ir pagalbą esant keblumams, todėl pirkti portaluose ne tik saugu, bet ir apsimoka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *