Kuo skiriasi vasarinės padangos nuo žieminių?

Kaip jau pats pavadinimas išduoda, vienos jų skirtos žiemai, o kitos vasarai, tačiau yra ir specifinių skirtumų, kodėl kiekvienos iš jų tinkamesnės atitinkamam metų laikui. Pirmiausia, skiriasi gumos kietumas, tai bene pagrindinis faktorius, kodėl vasarinių padangų negalima naudoti žiemą, o žieminių vasarą. Taip yra, nes žieminių padangų guma yra kietesnė, o vasarinių minkštesnė. Be to skiriasi ir jų protektorius, kuris pritaikomas atitinkamam sezonui. Svarbu paminėti, kad žieminės padangos dar gali turėti dyglius, kurie padidina sukibimą bei pravažumą ledu ir sniegu. Tačiau tokias padangas draudžiama naudoti šiltuoju sezono laiku, kadangi tuomet gadinama kelio danga, taip pat keičiasi ir sukibimas su ja, kas reiškia, jog mažėja saugumas.

Padangas internetu ar parduotuvėje?

Vasarinės padangosTikriausiai, daugumai žmonių, kurie vairuoja automobilį, ateina laikas, kuomet tenka įsigyti naujas padangas. Būtent tada iškyla klausimas: pirkti internetu ar parduotuvėje? Juk šiais laikais toks pasirinkimas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas iš didžiausių pirkimo internetu pliusų yra tai, jog galima sutaupyti nemažai laiko, kadangi nereikia niekur eiti iš namų. Tačiau gali atrodyti, kad tik parduotuvėje galima gauti profesionalių patarimų bei taip nesuklysti renkantis pakankamai svarbų pirkinį. Bet ir praktiškai kiekvienoje internetinėje svetainėje galite susisiekti su konsultantais bei pasitarti ir net jeigu nebūtų tokios galimybės, galite susisiekti telefonu ir tikrai gausite profesionalią pagalbą išsirenkant. Tad norintiems sutaupyti laiko patartumėme vasarines padangas pirkti internete.

Vasarinės padangos ar geriau rinktis universalias?

Dažnai gali atrodyti, jog universalios padangos yra labai geras pasirinkimas, juk nereikia kiekvieną pavasarį bei rudenį rūpintis jų keitimu, o tai gali padėti sutaupyti ne tik daug laiko, bet ir pinigų. Tačiau jeigu taip ir yra, kodėl vasarinės padangos išlieka populiarios. Taip yra dėl to, jog universalus daiktas praktiškai niekada negali prilygti konkrečiam tikslui skirtam daiktui. Taip ir su padangomis, tad vasarinių padangų sukibimas su kelio danga vasaros metu praktiškai visada bus geresnis, negu universalių, o tai reiškia, kad padidėja ir saugumas, juk tai ir yra pagrindinis kriterijus, kodėl svarbu pasirinkti geras padangas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *