5 tiesos apie krūtų didinimą

Jeigu nusprendė, kad krūtų didinimas tikrai yra geras pasirinkimas, kuris Jums suteikia galimybę pagaliau atrodyti taip, kaip Jūs labiausiai norite – tokiu atveju mes tik džiaugiamės su jumis, kadangi labai svarbu, kad pagaliau pavyktų susikurti save tokia, kokia labiausiai Jums patinka.

Tiesa, krūtų didinimas, nors ir labai plačiai išpuoselėta galimybė, vistiek labai dažnai patarinėjama, dėliojami pliusai ir minusai, kurie padeda apsispręsti dėl pasirinkimo. Greitesnėms paieškoms naudinga įvertinti pliusus ir minusus, susižinoti kuo daugiau informacijos, kad pasirinkimas atlikti operaciją arba ją ignoruoti būtų apgalvotas ir galiausiai jaustumėtės rami, kad radote tai, kas Jums labiausiai tinka bei patinka.

  1. Reikia suprasti, kad krūtų didinimas niekaip nepanaikins visų kitų jūsų kūno funkciją. Tai reiškia, kad taip pat maitinamas vaikas be implantų, taip pat jis gali būti maitinamas ir tint implantus. Taigi, jei norite implantų, tačiau planuojate vaiką – nereikia baimintis, nes vienam kitam tikrai nekenkia.

  2. Krūtų didinimas gali būti tik labai minimalus, tiek labai radikalus. Viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus poreikius. Jeigu nuspręsite pasirinkti mažesnį, jums skoningai atrodantį dydį – tokiu atveju tikrai pavyks išgauti natūralų efektą. Žinoma, svarbus ir gero chirurgo pasirinkimas.

  3. Po operacijos nebūtinai turi likti randas. Paprasčiausiai riekia naudoti specialias priemones, kurios sumažins randą. Tokiu atveju gali visi nesimatyti žymių, kad operacija jums buvo atlikta.

  4. Tuo pačiu siūlome įvertinti ir tai, kad po operacijos reikės skirti laiko savo kūno gijimui, tad neskubėkite grįžti į darbą arba į sportą.

  5. Populiarus sukakus 18 metų planuotis operaciją. Tai geras laikas, nes moteris jau subrendusi. Visgi, kiekviena atveju, ar laikas tinkamas – geriausiai atsakyti gali chirurgas.

Kuo daugiau žinosite – tuo ramesnė galite jaustis, kad galiausiai rezultatas bus toks, kokio norisi. Juk chirurgas gali padaryti tai, kas jums labiausia patinka tai, kas jums daugiausia suteikia pasitikėjimo savimi. Svarbiausia rasti gerą chirurgą, kuris ne tik atliks operaciją, tačiau tuo pačiu atsakys į visus iškilusius klausimus bei padės džiaugtis nuostabiu kūnu.

Būtent tokiu kūnu, kokio labiausiai norite jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *