Kokybiški įsagai galvijams

Įsagai galvijams privalomi jau eilę metų Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Karvėms, ožkoms ir kiaulėms naudojami įsagai ausyse, o arkliai ženklinami mikroschemomis. Pastaruoju metu tapo privalomas ir kačių bei šunų ženklinimas.

Įsagai galvijams – kokie geriausi

Galvijams registruoti naudojami geltoni įsagai, tačiau jie ne visada būna geros kokybės, todėl specialistai pataria, į ką atkreipti dėmesį:

  • jie turėtų būti be aštrių briaunų, pritaikyti taip, kad karvė sukdama galvą nesusižeistų;

  • geriausi įsagai galvijams pagaminti iš lankstaus, tačiau tvirto plastiko;

  • visi ženklai ant jų turi būti gerai įskaitomi ir neblunkantys;

  • po įsegimo, jie lengvai sukasi aplink savo ašį;

  • įsagai turėtų būti ilgaamžiai.

Vieni iš geriausių šiuo metu esančių Lietuvos rinkoje įsagų galvijams yra „Alliflex“. Ši įmonė turi daugiau nei 50 metų patirties gyvulių identifikavimo sistemų kūrime ir gamyboje. „Alliflex“ įsagai sukurti taip, kad būtų patogūs, tvarūs ir saugantys galvijų sveikatą. Įmonės gaminiais pasitiki milijonai ūkininkų visame pasaulyje. Lietuvoje šiuos įsagus galima užsakyti Respublikiniame veterinarijos aprūpinimo centre „RVAC“.

„RVAC“ – patikimas ūkininkų partneris

Įmonė dirba veterinarijos srityje nuo 1993 metų. Ji teikia kokybiškas paslaugas ūkiams, dalinasi per ilgą patirtį sukauptomis žiniomis, parduoda aukštos kokybės produktus.

„RVAC“ teikia šias paslaugas:

  • gyvulių ženklinimo;

  • prekybos vaistais, pašarais, papildais, dezinfekcijos priemonėmis;

  • veterinarijos paslaugas.

Bendradarbiaudami su Respublikiniu veterinarijos aprūpinimo centru, ūkininkai gauna galvijų auginimui reikalingas paslaugas iš vienų rankų. Kartu prisiimama atsakomybė ne tik už vieną veterinarijos gydytojo vizitą, bet ir už ilgalaikę gyvulių sveikatą.

Galvijų ženklinimas yra būtinas naujai gimusiems veršiukams, todėl kreipiantis į „RVAC“ specialistus įsagai galvijams greitai pagaminami ir pristatomi, esant dideliam poreikiui pritaikomos individualios nuolaidos.

Įmonė prekiauja aukštos kokybės pašarais ir papildais, kurie teigiamai veikia galvijų sveikatą, stiprina imunitetą, padeda išvengti įvairių ligų. Visada laiku suteikiamos veterinarijos paslaugos, o jų kokybę užtikrina ilgą patirtį turintys, profesionalūs veterinarai.

Jeigu jums reikalingi kokybiški įsagai galvijams, kreipkitės į „RVAC“ specialistus, kurie jums greitai pristatys „Alliflex“ produktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *