Kokių krovinių pervežimai į Švediją populiarūs skirtingu metų laiku

KigisTiek Kigis, tiek kitos vežikų ir logistikos įmonės nuolat veža dalinius krovinius, o kartais ir pilnus krovinius į Skandinavijos šalis. Viena populiarių krypčių – Švediją. Ką ten tenka vežti skirtingu metu ir skirtingomis progomis?

Šventės ir emigrantų lauktuvės

Labai dažnai dalinių krovinių pervežimai į Švediją vyksta Kalėdų periodu. Tada ir patys emigravę žmonės siunčia vieni kitiems lauktuves (iš Lietuvos į Švediją ir iš Švedijos į Lietuvą), ir taip pat yra siunčiamos prekės. Kadangi būtent Kalėdų laikotarpiu visur suaktyvėja prekyba. Taigi, natūralu, kad tenka galvoti ir apie prekes. Kai kurios prekės užsakomos dideliais kiekiais iš Švedijos. Tiesa, Kalėdų laikotarpiu logistika ir krovinių pervežimai kaip paprastai suaktyvėja visomis kryptimis: ar tai būtų Švedija, ar Norvegija, ar kažkas kito.

Žuvies pramonė

Taip pat Kigis bei kitos didesnės logistikos kompanijos gali daryti ir labai svarbius maisto pervežimus. Skandinavai garsėja savo sugaunamos žuvies kiekiais, taigi, ji yra eksportuojama įvairiomis kryptimis. Kai kam tenka ir gabenti žuvį iš Švedijos. Tokiam gabenimui reikia specialios įrangos. Šiaip į maišus į priekabą žuvų juk nesusimesi. Su akvariumais irgi negabensi, nebent esant labai nedideliems specialiems užsakymams. Paprastai žuvis yra siunčiama šaldyta su ledo gabalais. Tad tokia pramonė ir tokie dalykai leidžia pasidžiaugti iš tikrųjų skaniais dalykais, kurie nebūna praradę šviežiumo. Žmonės patys žuvies šaldytos nevežioja iš Švedijos, tai tampa logistikos įmonių kaip tarpininkių ir didesnių prekybos tinklų atsakomybe.

Augalinis derlius

Priklausomai nuo metų laiko, lietuviai taip pat gali eksportuoti savo žemės ūkio produkciją į užsienį. Ne visur yra taip derlinga kaip pas mus, lygumose. Tad rudenį galime eksportuoti savo skanius sultingus obuolius, kriaušes. Anksčiau, vasaros viduryje – slyvas, vyšnias. Taip pat ir visą gražų daržovių derlių. Žinoma, skandinavai ir patys kai ką augina, tačiau ne viskas tas pats, kas pas mus. Laikoma, kad mūsų klimatas jau šiek tiek pietesnis, taigi, šiltesnis. Tad ir žemės ūkio derliaus kroviniai, keliaujantys į Švediją iš Lietuvos, gali praturtinti švedų stalą.

2 mintys apie „Kokių krovinių pervežimai į Švediją populiarūs skirtingu metų laiku“

  1. Iš tiesų kai kurių krovių pervežimai yra populiarūs vienu metų laiku kiti kitu. Kaip žinoti ir kaip nepasiklysti tarp gausios informacijos skauto. Dažnai pervežant krovinius privalome mokėti analizuoti planą ir faktą bei gebėti įžvelgti, kurie klientai, kryptys bei kroviniai yra pelningi, o kurie nelabai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *