Kokio buto paprastai ieško šeimos

Tiek AmberCity naujos statybos butai, tiek kiti puikūs nauji NT projektai Vilniuje paprastai sulaukia nemažai dėmesio iš jaunų šeimų. Nes būtent jos yra ta tikslinė auditorija, kuri taip ieško tokio tipo būsto sau ir savo šeimoms. Štai keletas kriterijų, kuriuos tikrai mėgsta iškelti naujos šeimos.

Naujos statybos

Kodėl daugiabutis turi būti naujos statybos? Dėl daugybės priežasčių:

1. Ilgalaikė investicija. Kaip žinoti, kada visiškai subyrės prieš 80 metų pastatytas daugiabutis sovietinis? Sunku pasakyti, tačiau labai tikėtina, kad daug ilgiau stovės dabar pastatytas geros kokybės daugiabutis. Todėl norisi didelius pinigus ir visą gyvenimo paskolą išleisti tokiam naujam kokybiškam butui.

NT projektas Vilniuje2. Gyventojai. Savo laiku į blokinius daugiabučius sovietų sąjungoje atsikraustė žmonės, kurie buvo jauni, perspektyvūs. Tai buvo jaunos šeimos, paskyrimus gavę darbininkai ir pan. Ir jiems tokioje aplinkoje gal ir buvo visai gerai, kadangi galėjo virti normalus socialinis gyvenimas. Dabar tie žmonės yra labai pasenę ir dėl to tai ne visai atitinka tuos poreikius, kokius turi žmonės, kurie ieško sau panašios aplinkos. Naujuose namuose dažniausiai butus perka jaunos šeimos, dar tik kuriančios gyvenimą. Taigi, jos gali tapti ir puikiais kaimynais, ir gerais draugais, gali megztis ir draugystės tarp vaikų.

3. Daugiabučio valdymas. Negana to, senos statybos namuose gali būti tokia mišri ir pasyvi publika, kad gali nepavykti išspręsti tam tikrų tvarkymo, renovacijos klausimų. O štai naujos statybos daugiabutyje bent jau kol kas gyvena žmonės, kurie turi užtikrintas pajamas ir norą tausoti aplinką, turėti gražius kiemus, namus ir gatves.

Geroje vietoje

Jaunos šeimos taip pat siekia ir būstų, kurie pasižymėtų tam tikrais vietos bruožais, kuriuos būtų galima identifikuoti kaip geros vietos. Į šį poreikių krepšelį paprastai įeina:

1. Vieta, kur aplink yra lengvai ir greitai pasiekiamos mokyklos ir vaikų darželiai. Taip pat ir poliklinikos, vaistinės, parduotuvės, kitos įprastos dažniau lankomos įstaigos.

2. Vieta, kur netoliese būtų parkas ar miškas, kita gamtos oazė, tinkama pasivaikščiojimams. Taip sakant, vadinamoji žalioji zona. 3. Vieta, kuri būtų miesto ribose ir ją gerai aptarnautų viešasis transportas, taip pat driektųsi ir nuosavam transportui tinkami keliai. Kitaip tariant – reikalingas geras susisiekimas su ta vieta.

4. Vieta, kuri apskritai būtų gana saugi ir šalia neslampinėtų narkomanai, nusikaltėliai, girtuokliai, kad būtų galima nebijant išleisti vaikus į lauką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *