Kokias gėles dovanoti gimimo dienos proga: ekspertės patarimai

Gimimo diena patinka ne visiems, tačiau daugelis sutiktų, kad tai yra viena gražiausių švenčių gyvenime. Juk tai laikas, kada galime atsiminti – kokia buvo mūsų vaikystė, ką mums pavyko pasiekti per metus, galiausiai, kaip gyvename dabar ir ar esame patenkinti ten, kur esame. Natūralu, kad gimtadienio dovanų įdėjos yra labai svarbi šios nuostabios šventės dalis, tad kalbamės su floristais, kurie nurodo – kokias gėles geriausia dovanoti ir kaip svarbu nepamiršti, kad priklausomai nuo jubiliato puokštės labai kinta.

FlosauraGėlių kompozicijos yra labai įvairios ir dažniausiai floristai daro pagal užsakovo poreikius. Štai todėl verta suteikti jiems daugiau laisvės ir tuo pačiu patiems pagal kliento nurodymus nuspręsti dėl reikalingų gėlių. Juk reikia, kad jos ne tik gražiai atrodytų, tačiau taip pat ir tarpusavyje derėtų savo funkcionalumu, kad jos išsilaikyti patraukliai kuo ilgesnį laiko tarpą.

Dažniausiai nauja žmogui yra dovanojamos šviesių gėlių kompozicijos. To tarsi reikalauja etiketas, tačiau, žinoma, tai nėra taisyklė. Štai vyresnio amžiaus žmonėms dažniausiai siūlomos ir kur kas sodresnės gėlės, kurių spalvos – brandžios.

Taip pat dažniausiai priklausomai nuo santykių yra dovanojamos ir labai skirtingo dydžio kompozicijos. Jeigu santykiai nėra ypač artimi, natūralu, kad tuomet kompozicijos dažniausiai yra kiek mažesnės, jose komponuojami minimalistiniai akcentai. Tačiau tokiu atveju, kai santykiai yra labai artimi, sveikinamas šeimos narys – dažniausiai dovanojamos labai didelės gėlių puokštės, kurios dalinai gali būti vadinamos pačia svarbiausia dovana. Juk tuomet jas yra labai paprasta sudžiovinti ir namuose turėti skoningą interjero akcentą. Ypač tokiu atveju, kai pasirenkamos gėlės dėžutėse, kurios puikiai atrodo, traukia akis.

Bet kuriuo atveju geriausia palikti kompozicijos kūrimo darbus specialistui. Juk dažniausiai kartu teikiamos ir originalios gimtadienio dovanų idėjos, kurios yra skirtos artimesniam pasveikinimui, juolab, kurios yra labai skoningai derinamos su gėlėmis. Tokiu atveju geriausia floristui iškart nurodyti – kokia bus dovana. Jo darbas yra suderinti, kad viskas kompoziciškai derėtų iki mažiausių smulkmenų, o Jums teliks laukti, kol skoninga dovana bus įteikiama žmogui, kurio gimimo diena jau visai šalia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *