Kokias gėles dovanoti?

Artėjant svarbioms progoms dažnai susimąstome, kokias dovanas ir gėles reikės dovanoti. Galima idėjų pasisemti apsilankius LaimėsGėlės interneto svetainėje. Čia gausu įvairių pasiūlymų pačioms įvairiausioms progoms. Dažnai ieškantys gėlių nežino, kokios gėlės labiausiai tinka tam tikroms progoms ir ką geriau dovanoti, todėl galima remtis tam tikrais patarimais, kurie palengvins paieškas ir apsisprendimą.

Gėlės dėžutėjeIeškodami gėlių rasite daug pasiūlymų. Pavyzdžiui, Laimės Gėlės Klaipėdoje siūlo įvairias gėles, jų kompozicijas, dovanas ir pristatymą. Jūs galite rinktis tai, ko labiausiai reikia. Tiesa, dažnai perkantys gėles nežino, ką rinktis, kai reikia sveikinti su gimimo diena ar vestuvių proga. Įvairių švenčių yra labai daug, todėl ir klausimų kyla nemažai. Pagalvokite, galbūt žinote, kas patinka tam žmogui, kuriam įteiksite gėles? Kartais galima prisiminti kaip kažkada pasakė, kad labai gražios geltonos tulpės arba žmogus pats augina rožes, tai savaime suprantama, kad jis labai apsidžiaugs gavęs rožių puokštę. Jums tereikia prisiminti akimirkas susijusias su gėlėmis ir netrukus žinosite atsakymą. Tačiau ne visus žmones mes pažįstame labai gerai ir nuspėti, kokias gėles mėgsta, tampa sudėtingiau. Tokiu atveju galima bandyti nuspėti ir rinktis atitinkamai pagal progą.

Dažniausiai gėlės įteikiamos tam tikromis progomis. Viena iš jų yra gimimo diena. Priklausomai nuo amžiaus ir lyties galima dovanoti tam tikras gėles. Jei tai gimtadienis jaunos merginos ar mergaitės, tai tiks šviesiai oranžinės, rausvos ar gelsvos spalvos gėlės. Geriau rinktis iš tokių gėlių kaip smulkių žiedų rožės, herberos, tulpės, ramunės ir pan. Moterims tiks įvairios spalvos: geltonos, baltos, raudonos, oranžinės ir pan. Tiesa, jei moteris vyresnio amžiaus, tai verčiau rinktis tamsiai raudoną, baltą, tamsiai geltoną spalvas. Iš gėlių rūšių tiks rožės, orchidėjos, tulpės ir kt. Dovanoti gėles vyrams nors ir nėra labai įprasta, tačiau gimtadienių proga vyrus tikrai būtina palepinti gėlėmis. Puikiai tiks baltos ar raudonos spalvos gvazdikai, rožės ar amaryliai. Tokių gėlių rasite LaimėsGėlės parduotuvėje.

Ieškant gėlių tinkamų įvairioms progoms reikia žinoti, kad parduodamos Laimės Gėlės Klaipėdoje ar kitame pasirinktame mieste. Jums tereikia žinoti, kad svarbu rinktis tinkamas gėles pagal progą ir pasirinkti tokį pardavėją, kuris užtikrina, kad gėlės bus gražios ir šviežios. Tokios jos turi pasiekti gavėją. Taigi, labai svarbu, kad gėlių pristatymas būtų sklandus, o tai galima padaryti tik tuo atveju, jei pasirinksite tinkamą pardavėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *