Kliento patirtis imant kreditą: ko nesitikėjau

Nors greitasis internetu suteikiamas kreditas yra tikrai niekam ne naujiena, visiems puikiai pažįstamas dalykas, tačiau iš tiesų reikia pasakyti, kad šie greitieji kreditai pirmą kartą imami „savo kailiu“ suteikia kitokius potyrius negu tada, kai tik matai jų reklamą. Štai ką mums pasakoja Irmantas, neseniai išbandęs greitųjų kreditų paslaugas.

Pasirodo, kredito teikėjų labai daug

Credit24Kaip sako Irmantas, pirmiausiai jį nustebino tas pasirinkimas. Dievaži, tikrai nesitikėjau, kad tiek daug yra tų kredito teikėjų. Tik žinojau, kad yra visai geri tokie Credit24 pasiūlymai, ir į juos ir norėjau orientuotis. O tada paaiškėjo, kad čia daug daugiau visko slepiasi ir kad reikia labai daug visko pažiūrėti. Suvedi internete paieškoje greitųjų kreditų pavadinimą ir pamatai, kad yra jų labai daug. Nežinau, gal dešimtys. Tai, reikia eiti per tas svetaines ir žiūrėti, kokiomis sąlygomis tuos kreditus siūlo. Šiaip kainos gana panašios. Tik vienur yra mažesni, kitur didesni reikalavimai. Arba kai kur būna akcijos kažkurios būtent rūšies kreditui. Pavyzdžiui, tiems, kurie grąžinami per mėnesį. Taip pat dėsniai visur panašūs: kuo mažesnį imi, tuo brangiau kainuoja. Kuo imi ilgesniam laikui, tuo pigiau kainuoji. Daug kur yra ir paskolos skaičiuoklės, tai su tomis visai smagu buvo žaisti“, – sako Irmantas.

Iš pirmo žvilgsnio, kainos atrodo didelės

Vyras prisimena ir tą įspūdį, kad kreditas iš pirmo žvilgsnio atrodo gana brangus reikalas. „Na, žinai, kai kažkuriais atvejais gali sumokėti dar 80 ar 50 proc. sumos kaip kredito kainą, tai tikrai nepigu. Bet iš kitos pusės, aš suprantu ir tuos skolintojus: jiems visai neapsimokėtų tų paskolų teikti už mažas palūkanas. Čia juk ne būsto paskola, kur nori, nenori, per 30 grąžinimo metų tų pinigų vis tiek prikapsės nemažai. Čia visai kas kita. Dėl to, sakyčiau, kol kas visai jaučiuosi patenkintas, kad pasirinkau už tokią kainą šią paslaugą“, – sako jis.

Viskas vyksta iš tiesų labai greitai

Kaip pažymi Irmantas, kreditas iš tikrųjų labai greitai yra išduodama. „Reklama yra reklama, ir tu ja paprastainepasitiki. Visi reklamoje sako visokius nebūtus dalykus. Bet taip išeina, kad su paskolomis tikrai tas greitumas pasijaučia, kaip kad ir reklamuoja. Aišku, yra savų pliusų, savų minusų. Greita paskola, ilgas grąžinimas, jeigu tu pasiėmei kreditą per 15 minučių, ir nuo to momento atidavinėsi paskolą 3 metus“, – komentuoja vyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *