Kelių gautų prekių apžvalga

Prekyba internetuNorėčiau pasidalinti savo prekių, gautų iš 1a.lt, apžvalgomis. Nors lietuviškai dar galima rasti nedaug tokių apžvalgų ir atsiliepimų, tačiau užsienyje yra gana populiaru aptarti užsakytas prekes. Juk visgi užsisakant internetu visada šiek tiek baiminiesi, kad viskas būtų gerai. Prekes gavau per pastaruosius kelis mėnesius, ne viską iš karto, taigi dar prisimenu ir pirmąjį įspūdį, ir jau panaudojus galiu pasakyti, kaip kas veikia.

„Wacom“ grafinė planšetė

Labai nudžiugino, kad 1a.lt turėjo profesionalių grafinių planšečių „Wacom“, iš kurių pavyko išsirinkti tai, ko norėjosi labiausiai. Taigi, dabar jau turiu tokią planšetę, su kuria galiu pasiekti tikrai profesionalių rezultatų. Pirkau ne pačią geriausią, tačiau iš tiesų gerai vertinamą „Intuis Pro“. Ji yra A4 lapo dydžio, nes nenorėjau pačios mažiausios. Prie planšetės buvo ir CD su visa reikalinga programine įranga tam, kad priedas veiktų. Žinoma, grafinio redagavimo programas turiu turėti jau savo, jų neužsisakinėjau. Užsisakius prekę gavau per kelias dienas, nusiskundimų neturėjau, pakuotė nebuvo pažeista, viskas veikė. Kurjeris paskambino prieš atvykdamas, nors ir taip pasirinko būtent tą laiką, kurį buvau pastabose užrašiusi, kaip tinkamą prekėms atsiimti. „Wacom“, kaip ir parduotuvė, iš kurios užsisakiau, tikrai nenuvylė. Dirba sklandžiai, labai patinka man „Zoom“ ir „Rotate“ funkcijos esančios ant specialaus liečiamojo skrituliuko.

„Lenovo“ kompiuteris

Dar vienas dalykas, kurį užsisakiau. Tai – Carbon X1 su penkių branduolių procesoriumi lengvas Lenovo kompiuteris, jau pretenduojantis į Notebook sampratą. Nuostabu, nes jis labai greitai dirba net kai visa jo atmintis būna užimta. Taip pat jis tikrai lengvas, gražus. Baisu, kad ko nors jam nepadaryčiau, nes mokėjau už jį nemažai, beveik 1000 eurų. Tačiau, tikiuosi, buvo verta. Mačiau apie „Lenovo“ kompiuterius nemažai teigiamos reakcijos, kadangi kiti vartotojai sakė neturėję su jais didelių bėdų.

„Nikon“ foto aparatas

Dar vienas puikus pirkinys – mano pirmasis foto aparatas. Jį pirkau irgi iš šios parduotuvės, bet jau kur kas seniau, ne šiais metais, ne praėjusiais. Tačiau tada labai džiaugiausi, kad pirkau būtent iš šios parduotuvės, o ne iš kitos, save vadinančios foto prekių elektronine lyderiaujančia parduotuve. Kadangi pastaroji iš tiesų yra bankrutavusi, niekada neturi prekių, kurias pardavinėja ir verčia klientus, sumokėjusius pinigus, ilgai laukti, kol prekės iš tiesų būna užsakomos po vieną ir pristatomos. Na o man pasisekė ir aš iškart gavau savo „Nikon“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *