Kelionė į Lenkiją atsipirko

Lietuvių šeima iš Kauno sako, kad pagaliau pradėjo apsipirkinėti Lenkijoje. Išsinuomoję mikroautobusą iš http://www.busiukonuoma.lt/ jie su kompanija kas dvi savaites išvažiuoja į netolimus Lenkijos miestus, dažniausiai į Suvalkus. Tokiu būdu jiems pavyksta gerai sutaupyti.

Ilgai klausę kalbų, nusprendėme pabandyti

Kelionė mikroautobusuŽmona Marytė sako, kad teko ilgai klausytis kalbų apie nepaprastąją Lenkiją, kol galiausiai nutarė pabandyti. „Nors visi kalba, kad atlyginimai kyla, mes su vyru to nepajutome. O štai kainų kilimą labai gerai matome, kadangi turime sąsiuvinius, kur aš jau 10 metų rašausi viską, ką pirkome. Nė vienas centas nepraslysta nepastebėtas. Todėl šiais metais nusprendėme padaryti kažką naujo ir tiesiog nuvažiuoti į tą Lenkiją apsipirkti. Apsipirkti ir tokiu būdu pasidomėti, ar tikrai ten tokie aukso kalnai. Aišku, ir ten ne rožėmis viskas klota, bet kažkaip jausmas mokėti už tam tikrus produktus kone dvigubai pigiau – tikrai malonus“, – sako moteris.

Kelionės kaštai nebrangūs

Apie tai, kad ten viskas pigiau, ji buvo girdėjosi. Neramino tai, kad pats kelias kainuos daugiau, ir kaip sakoma „tasant to išeis“. Tačiau paskaičiavus kitaip, pavyko rasti sprendimą. Pirmiausia reikėjo skaičiuoti, kad važiuojama į Lenkiją apsipirkti bus kuo rečiau – kad kuo mažiau išsileistų kelionei. Todėl reikės pirkti iš karto į priekį visko. Antras dalykas, reikėjo didelio automobilio, ir į jį pasikviesti daugiau mokių suaugusiųjų, kurie galėtų prisidėti prie kuro. Taigi, buvo nuspręsta neimti vaikų, vietoje jų įsisodinti kaimynus. Galiausiai atsirado dar daugiau norinčiųjų. Taigi, buvo pasinaudota mikroautobuso nuomos paslaugomis, ir į kelionę leidosi net 10 žmonių. Ji nebuvo brangi – žmogui atsiėjo tik 12 eurų. O juk prekių perkama buvo už kur kas daugiau. Dabar tokia busiuko nuoma yra pasinaudojama 2 – 1 kartą per mėnesį, ir visada tai atsiperka.

Dauguma prekių pigesnės, bet ne visas pirkome

Kaip pasakoja Marytė, ne viską ten reikia pirkti, kas pigiau, o kai kas ten ir brangiau. Tačiau sumoje kainų skirtumas vis tiek išlenda gana ryškus. „Ten tikrai pigesnė mėsa, bet mes nelabai mėsą apskritai valgome, o imti labai pigią, gal prasčiausios kokybės – nesinori. Dėl to bent jau šitas variantas buvo praleistas. Taip pat nelabai norisi pirkti kažkokius saldumynus, mažai vertės turinčius produktus. Už tai paprasti maisto gaminiai, taip pat buities prekės ten tikrai pigiau, juos ir perkame“, – pasakoja ji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *