Kas yra spauda ant marškinėlių?

Maikutė su užrašuVis dažniau ieškodami originalių dovanų ar tiesiog norėdami paįvairinti savo stilių randate tokias paslaugas, kaip spauda ant marškinėlių. Kas tai? Paprastai sakant tai yra įvairūs paveikslėliai, logotipai ar užrašai, kurie uždedami ant marškinėlių naudojant tam tikrus būdus. Tai puiki galimybė paprastus marškinėlius paversti išskirtiniais ar nudžiuginti jums brangų žmogų tokia dovana.

Tikriausiai matėte įvairius šmaikščius užrašus ant marškinėlių? Naudojant spaudą galima sukurti įvairiausius užrašus nuo šmaikščių iki jūsų mėgstamų citatų. Tai gali tapti puikia dovana, pavyzdžiui, tėčiui galite padovanoti marškinėlius su užrašu “Super tėtis”. Taip pat galima nudžiuginti ir savo direktorių, jam įteikiant marškinėlius “Geriausias bosas”. Kitaip sakant, ką sugalvosite, tą galite perkelti tekstine išraiška ant audinio. Galbūt nenorite nieko dovanoti, o norite pats pasipuošti? Tuomet išsirinkite jums tinkamą užrašą ir perkelkite ant marškinėlių. Tas pats daroma norint papuošti marškinėlius kokiu nors vaizdu ar logotipu. Dabar labai populiaru taip dekoruoti įmonės darbuotojų drabužius.

Galima spaudą ant audinių suskirstyti pagal šventes. Žinoma, kad populiariausios išlieka tokios šventės, kaip tėvo ar mamos dienos. Taip pat populiaru nustebinti mylimą žmogų per Šv. Valentino dieną. O štai Šv. Kalėdų proga dažniau renkasi spaudą ne ant marškinėlių, o ant chalatų ar džemperių. Juk žiemą norisi šiltų rūbų, tai keičiasi jų audiniai. Taigi, jeigu dar nežinote ką padovanoti tam tikrai progai, tai galbūt tiks tokia puiki idėja.

Šiuo metu yra daugybė skelbimų, kuriuose skelbiama, kad teikiama tokia spaudos ant audinių paslauga. Iš tiesų renkantis pas ką užsakyti šias paslaugas, reikia išsiaiškinti ar tai patikimi spaudos gamintojai. Deja, bet pasitaiko nekokybiškai atliekančių savo darbus skelbimų. Juk

spauda ant marškinėlių turi būti atlikta kokybiškai. Tik tokia spauda išliks nepakitusi po daugybės skalbimų ar džiovinimų. Priešingu atveju jau po pirmo skalbimo ar užsivilkimo pamatysite kaip spauda sutrūkinėjo ar pradėjo luptis. To tikrai niekas nenori. Taigi, ieškokite patyrusių spaudos gamintojų, kurie turi patirties. Jie taip pat turi reikiamas priemones ir išmano spaudos atlikimo ypatybes. Labai gerai, jei spauda atliekama ant 100 proc. medvilnės marškinėlių. Tuomet bus ne tik malonu dėvėti tokį drabužį, bet ir spauda atrodys puikiai. Pasitelkite vaizduotę ir užsakykite norimą užrašą ar paveikslėlį, kuriais dekoruosite drabužius. Tai ne tik puikios dovanos idėja, bet ir puikus būdas papildyti savo įvaizdį išskirtiniais drabužiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *