Kaip tinkamai prižiūrėti parketlentes?

Jaukus namų interjeras dažnai tampa neatsiejamas nuo parketo grindų, todėl kokybiškas parketas Dubingiuose jau daugelį metų yra itin perkamas. Pirkėjams svarbu, kad grindys būtų gražios, ilgaamžės ir praktiškos. Tam, kad tai būtų įgyvendinta, reikia išsirinkti tinkamą grindų dangą ir mokėti ją prižiūrėti.

Pirmiausia ką turime padaryti, tai pirkti tik kokybišką grindų dangą. Kartais pirkėjai norėdami sutaupyti perka prastą grindų dangą arba norėdami parketo įsigyja parketą, kuris jau buvo naudotas. Vis dėl to, jei norite ilgaamžės grindų dangos, verčiau skirti daugiau lėšų, tačiau įsigyti tik kokybišką ir naują parketą. Tinkamai prižiūrimas jis tarnaus ne vienus metus, todėl investicijos į jį tikrai atsipirks su kaupu.

DubingiaiTurint parketą neišvengsime įvairių dėmių ar įbrėžimų, todėl kartais reikės imtis tam tikrų veiksmų, kad parketas vėl spindėtų, bet pirmiausia pakalbėkime apie prevencines priemones, kurios leis ilgiau išlaikyti parketą nepakitusį. Pirmiausia ką turite padaryti, tai nevaikščioti po kambarius, kur yra parketas, su batais, o ypatingai su aukštakulniais. Pastaroji batų kategorija yra itin pavojinga parketo dangai. Kartais parketo danga pasirenkama tokiose patalpose, kuriose yra intensyvus vaikščiojimas, pavyzdžiui, holas. Patarimas būtų itin paprastas – patieskite tokiose zonose kilimus. Taip bus sumažintas parketo dėvėjimasis nuo intensyvaus vaikščiojimo. Taip pat derėtų parketą apsaugoti nuo baldų kojų klijuojant specialius padus skirtus apsaugoti grindis nuo braižymo, kai baldai perstumiami, o norint baldus pastatyti į kitą vieta, vietoj stūmimo, geriau juos pernešti.

Vis dėl to tik prevencinių priemonių nepakanka, todėl reikia žinoti ir apie parketo priežiūrą. Ji nėra sudėtinga, tačiau ne visi turintys šią grindų dangą jas žino. Labai gerai, jei parketą valysite bent vieną ar du kartus per savaitę. Kaip teisingai jas valyti? Paprasčiausiai išsiurbkite grindų paviršių ir su švelnia grindų šluoste išplaukite. Tik būkite atidūs ir gerai išgręžkite šluostę, nes parketo grindų negalima plauti su labai drėgna šluoste. Drėgmė gali labai pakenkti parketui. Taip pat galite įsigyti specialių priemonių, kurios skirtos būtent tokios dangos valymui. Tik jokiais būdais nenaudokite cheminių valymo priemonių, kurios nėra skirtos parketui.

Estetiškas parketas Dubingiuose siūlo kokybę, o kaip žinome, išsirinkus kokybišką grindų dangą ir ją tinkamai prižiūrint galėsime ilgai džiaugtis gražiomis grindimis, kurios bus ne tik gražios, bet ir praktiškos bei malonios vaikščioti basomis. Kas gali būti geriau, nei natūrali grindų danga?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *