Dažniausi mobiliųjų telefonų gedimai

Mobilieji telefonai jau senai tapo neatsiejami nuo mūsų kasdienybės, todėl ir gedimai pasitaiko dažnai apie kuriuos turėtume žinoti. Vienas iš dažniausių – ekrano gedimai, kuomet reikalingas, pavyzdžiui, iphone 6 ekrano keitimas. Tikrai ne tik ekranai genda. Taigi, kokie gedimai dažniausiai pasitaiko?

IPhone ekranaiDažniausiai genda mobiliųjų telefonų ekranai. Taip yra dėl paprastos priežasties – ekranas yra pati pažeidžiamiausia įrenginio vieta. Ekranas užima didžiąją dalį mobiliojo telefono bei yra pagamintas iš stiklo, kuris yra labai trapi medžiaga. Ekraną itin sudėtinga apsaugoti, o mobilus telefonas dažnai iškrenta iš rankų, iš rankinės, iš kišenės, nuo stalo ir pan. Ar įmanoma išvengti ekrano skilimo? Kai kuriais atvejais tikrai įmanoma. Reikia įsigyti tokį mobilųjį telefoną, kuris turi tokį ekraną, kuris yra atsparus smūgiams. Vienintelė problema – tokių mobiliųjų telefonų nėra daug. Žinoma, jei mobilus telefonas neturi atsparaus smūgiams telefono, tai galima įsigyti specialių dėklų ar klijuojamų apsauginių stiklų skirtų ekranams. Vis dėl to, net ir tokios atsargumo priemonės, kai kuriais atvejais gali neišgelbėti ir telefono ekranas skils. Tuomet prireiks remonto. Kai kuriais atvejais gali prireikti tik viršutinio ekrano sluoksnio keitimo arba teks keisti visą ekraną.

Kitas dažnas gedimas susijęs su įkrovikliais. Šiuolaikiniai mobilieji telefonai yra dažnai kraunami, o įkrovikliai greitai gali susidėvėti. To išvengti yra neįmanoma, todėl pravartu žinoti, kad jei turite mobiliojo telefono garantiją, tai ji galioja ir originaliam įkrovikliui. Tai toks įkroviklis, kuris buvo parduodamas kartu su mobiliuoju telefonu.

Dar vienas dažnas gedimas susijęs su akumuliatoriaus susidėvėjimu. Kartais tai nutinka greitai, todėl, jei dar nesibaigė garantinis laikotarpis, rekomenduojama kreiptis į pardavėją ar garantinio remontą įmonę, kurioje jums bus pakeistas akumuliatorius. Jei garantinis jau pasibaigęs, tai verta žinoti, kad kai kuriais atvejais, jei tai yra paprastas modelis, galima išimti akumuliatorių ir jį pakeisti į naują. Kitais atvejais, kaip yra daugelyje mobiliųjų telefonų, akumuliatorius yra integruotas į mobilųjį telefoną, todėl reikės keisti visą įrenginį.

Kiti mobiliojo telefono gedimai susiję su programų sulėtėjimu, įrenginio neįsijungimu, dažnu persikrovimu ir pan. Tokie techniniai gedimai nustatomi remonto metu. Po išsamios apžiūros nustatyti gedimai arba pašalinami greitai, arba tenka ilgai laukti, kol gaunamos reikiamos detalės. Taip pat gali nutikti ir taip, kad mobilusis telefonas jau atitarnavo ir jums teks ieškoti naujo įrenginio, kuris veiks sklandžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *