Kaip prižiūrėti nagus tinkamai?

Tinkama nagų priežiūra yra kur kas paprastesnė nei galėjote pagalvoti. Kadangi dėl karantino dalis žmonių pradėjo manikiūrus atlikti namuose, natūralu, kad išaugo ir geros kokybės priemonių įsigijimas. Jas galite rasti: https://canni.lt/.

Žinoma, įsigijus reikia išmokti ir tinkamai naudotis, kadangi kiekvienai jų reikalingas meistriškumo įvaldymas, galiausiai, kiekviena reikalauja tam tikros technikos išmanymo.

Nagų stiprinimas

Violetiniai nagaiNagų priežiūra prasideda nuo stiprinamųjų priemonių įsigijimo. Šiuo metu rinkoje pasiūla yra labai plati, tad pirmiausia verta skaityti kitų moterų paliktus komentarus ir naudojantis kitų patirtimi – įsigyti geros kokybės priemonės. Kaip ir plaukai, taip ir nagai – turi būti stiprinami nuolatos. Tik tada, kai ilgus bus geras ir tuo pačiu bus galima išvengti sluoksniavimosi – nagai atrodys nepriekaištingai.

Tinkamų priemonių pirkimas

Kai nagai jau gana tvirti – laikas įsigyti specialias priemones, kurios gali užtikrinti, kad kartą padarytas manikiūras – tarnaus ilgai. Visada verta investuoti daugiau į kokybę, kadangi tai atsiperka. O priemonių pasirinkimas rinkoje, šiuo metu labai platus.

Nuo įrankių, kurie skirtingo plokštelės formavimui, iki lakų, kurie skirti ne tik stiprinimui, tačiau ir spalvos padengimui. Patikėkite, rezultatas Jums tikrai paliks tik pačias geriausias emocijas, o su geromis priemonėmis – nagai atrodys puikiai iki tol, kol nuaugs (tai dažniausiai trunka iki 4 savaičių).

Reguliarus dėmesys

Dažniausiai problemos kyla tada, kai nagams yra skiriama per mažai dėmesio arba jis yra per retai. Juk nagai reikalauja nuolatinės priežiūros. Tokiu atveju jie ne tik puikiai atrodys, tačiau taip pat ir visada bus gražūs.

Labai blogai, kai nagai yra tvarkomi ypač retai. Žinoma, ne visada yra ta laiko. Tačiau būtent tada gelinis lakas ir tampa geriausia alternatyva, kadangi kartą nusilakavus galima bent jau kelias savaites visiškai nieko nedaryti.

Mokykitės internetu

Šiuo metu internete galima rasti labai daug kursų, kuriuose yra aiškinama kaip tinkamai prižiūrėti nagus ir tuo pačiu kokias priemones pasirinkti. Galima rasti ir daug mokamų kursų, tačiau dažniausiai savoms reikmėms dažniausiai neapsimoka mokėti daug. Nemokami kursai online – puiki alternatyva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *