Kaip nustatoma vestuvinių žiedų kaina?

Nuo to, kai žiedas yra pagaminamas, iki to, kai jis atsiduria ant jaunavedžių pirštų, praeina labai daug laiko ir įvyksta nemažai skirtingų procesų. Tad jei jums įdomu kas sudaro vestuvinių žiedų kainą, atsakymas yra būtent toks – tai susideda iš visų mažų šio proceso detalių. Jei šiuo metu dairotės sužadėtuvių ar vestuvinio žiedo, būtinai reikėtų pasidomėti ir jų kainodara. Tai vienintelis būdas atskirti pelus nuo grūdų ir sugebėti nepermokėti už prekę.

žiedaiPatys svarbiausi vestuvinių žiedų atributai yra brangakmenio tipas ir kokybė, jei žiedas turi deimantą, tuomet sertifikatas deimantui, iš kokio metalo išlietas žiedas, kas yra jo dizaineris, kokio jis yra amžiaus. Būtent šie atributai didžiąja dalimi ir apsprendžia vestuvinių žiedų kainą.

Jei dairotės žiedo, kuris turi brangakmenį, tai būtent pastarasis brangis akmuo ir sudarys didžiąją dalį kainos. Brangakmenių būna įvairiausių – deimantų, rubinų, smaragdų ir t.t. Svarbu ne tik brangakmenio tipas, bet ir jo dydis, forma ir kokybė. Tiesa, kaip eilinis vartotojas jūs tikriausiai negalėsite gauti daug informacijos apie tokį akmenį vien iš jo išvaizdos – šį darbą atlieka brangakmenių ekspertai. Įvertinę visus šiuos parametrus, jie gali nustatyti ir brangakmenio vertę.

Nesvarbu ar žiedas turi brangakmenį ar ne, kitas labai svarbus parametras yra metalas, iš kurio pagamintas sužadėtuvių ar vestuvinis žiedas. Metalas svarbus ne tik dėl vertės, tačiau ir dėl išvaizdos, kadangi skirtingi metalai suteikia skirtingą spalvą ir kitokį ilgaamžiškumą. Tiesa, jei jūsų žiede yra brangakmenis, paties žiedo metalas sudarys labai menką kainos dalį, todėl dėl to galite per daug nesukti sau galvos.

Žinoma, itin svarbiu faktoriumi gali tapti ir dizaineris, kuris sukūrė vestuvinį žiedą. Šiais laikais prekiniai ženklai labai svarbu, todėl jei ir jums svarbu įvaizdis, turėtumėte dairytis vestuvinių žiedų kurie gali pasigirti garsiais dizainerių vardais. Be jokios abejonės vien prekinis ženklas gali gerokai padidinti jūsų žiedo kainą, tačiau tuo pačiu jis yra ir tarsi garantas, galintis užtikrinti nepriekaištingą kokybę.

Net ir pasidomėję visais šiais parametrais, neturėtumėte pervertinti savo jėgų. Rinkoje tiesiog apstu įvairiausių padirbinių, todėl galite sumokėti didžiulius pinigus už paprasčiausią klastotę. Čia egzistuoja tik du variantai – arba perkate vestuvinį žiedą iš oficialios, gerai žinomos parduotuvės, į kurią būtų galima kreiptis iškilus bet kokiems nesklandumams, arba į pagalbą pasitelkiate patyrusį ekspertą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *