Kaip kovoti su celiulitu?

Šiais laikais net ir labai jaunos bei lieknos merginos skundžiasi, kad celiulitas yra jų gyvenimo dalis. Visiškai natūralu, kad tai dažniausiai nepatinka moterims, kurios stengiasi, kad šie odos surangėjimai visiškai išnyktų arba bent jau sumažėtų. Anticeliulitinis masažas Klaipėdoje – vienas dažniausių pasirinkimų. Tačiau tai – tik viena galimybė iš daugelio. Aptarsime ir kitas, kurios padės Jums susigrąžinti nuostabią kūno odą.

Profesionalus masažas1. Puikiai tinka ir limfodrenažinis masažas Klaipėdoje, kurio metu yra suaktyvinama kraujotaka. Taip pat mažinamas ir riebalinis sluoksnis, kuris yra iškart po oda. Būtent jis ir sukelia apelsino žievelės efektą, kuris daugeliui moterų taip nepatinka.

2. Lygiai taip pat siūlome gerti kuo daugiau vandens. Ne veltui sakoma, kad vanduo yra gyvybės šaltinis, tad jis padeda žmonėms būti ne tik labai gražiems, tačiau taip pat ir sveikiems. Tiesa, vandens gali būti ir per daug, tad normuokite jį pagal savo kūno svorį ir tuo pačiu fizinę veiklą.

3. Reikia daugiau dėmesio skirti ir mitybai, kuri gali Jums padėti ne tik labai sėkmingai kovoti su celiulitu, tačiau taip pat ir gerai jaustis apskritai. Šiuo metu apie mitybą kalbama labai daug ir labai garsiai. Taip pat galima rasti labai daug taisyklių. Svarbiausia – nesirinkti vienos. Mityba turi būti įvairi ir tik radus Jums labiausiai tinkamą variantą – būsite sveiki.

4. O kaip dėl fizinio aktyvumo? Visi puikiai žino, kad tai galimybė ne tik gerai jaustis, tačiau taip pat ir gražiai atrodyti. Žinoma, nėra būtina labai aktyviai judėti kiekvieną dieną. Pats paprasčiausias pasivaikščiojimas – geras pasirinkimas.

5. Reikia atlikti odos pilingą, kuris gali padėti ne tik pašalinti ląsteles, tačiau taip pat ir suteikti odai daugiau gyvumo, galiausiai, išjundanti riebalinį sluoksnį po oda. Kaip jau minėjome – tam puikiai tinka anticeliulitinis masažas Klaipėdoje. Tačiau pilingas – geras priedas.

Kuo daugiau skirtingų priemonių bus naudojama vienu metu – tuo ramesnis galite būti, kad galiausiai Jūsų oda atrodys nepriekaištingai. O tai – tikra dovana, kurios siekia kiekviena save mylinti moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *