Kaip atskirti kokybiškus baldus?

Perkant baldus internetu svarbu pažvelgti ne tik į kainą. Kartais pigesni baldai gali tarnauti kur kas ilgiau ir būti patogesni nei baldus, kurie ištuština jūsų sąskaitą. Prieš norėdami pirkti baldus, išmokite pastebėti skirtumą tarp geros ir prastos kokybės baldų.

Atminkite, kad geros kokybės mediniai baldai niekada nėra gaminami vien tik iš faneros. Geros kokybės baldai yra pagaminti iš medžio masyvo arba turi kelis žemesnės kokybės medienos sluoksnius.

Fanera yra nebrangus medienos pagrindas, padengtas geresnės kokybės mediena, o medžio drožlių plokštės yra pigūs gabalai, pagaminti iš plaušienos, plastiko ir dervos. Fanera ir medžio drožlių plokštės gali atrodyti patraukliai, bet gali laikyti labai trumpą laiko tarpą. Be to, saugokitės mazgų. Geri baldai retai turės mazgų, nes mazgai gali lengvai įtrūkti ir sulūžti.

Ypač svarbu yra atkreipti dėmesį į jūsų baldų konstrukciją. Geriausias būdas patikrinti baldų konstrukcijos kokybę yra pažvelgti jų jungtis. Geriausiai, kad jungtys būdų prisukamos varžtais arba kaiščiais, kampuose pritvirtinus sustiprintus blokelius. Patariame net nežiūrėti į baldus, kurių sujungimai yra sukalti, susegti arba suklijuoti.

Geriausi baldai visada tolygiai stovės ant grindų, neleisdami pašalinių garsų ir nesisukdami. Baldo kojelės turi būti sunkios ir sujungtos su rėmu, kad baldas atlaikytų pakankamai didelį svorį. Jei jums patinkantis baldas turi spyruokles, įsitikinkite, kad įstūmus jos atsistoja iš karto.

Jei sofa yra labai minkšta ir atisisėdę ant jos pradedate skęsti, ji gali turėti gamybos defektą. Kitas variantas – nuimti sėdynės pagalvėles, nuspausti rėmą ir išbandyti atsaką į tam tikrą spaudimą. Jei spyruoklės atsimuša nepakankamai greitai, turėtumėte eiti ieškoti kitų baldų.

Kokybiškos virtuvės kėdės, taip pat turi būti pakankamai atsparūs įbrėžimams. Galite paprašyti pavyzdinės dėtalės, kad galėtumėte pabraižyti nagu ir įsitikinti, kad baldas yra kokybišas

Pirkdami stalą su stalčiais pažiūrėkite, ar stalčiai išsitraukia ir sklandžiai grįžta atgal. Atminkite, kad gerai sukonstruoti stalčiai remsis ant metalinių slydimo bėgelių, o dugnai juda grioveliu. Galiausiai patikrinkite rankenas ir rankenėles, kad įsitikintumėte, jog jos nejuda ir yra tvirtai pritvirtintos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *