Kaip atskirti kokybiškus baldus?

Perkant baldus internetu svarbu pažvelgti ne tik į kainą. Kartais pigesni baldai gali tarnauti kur kas ilgiau ir būti patogesni nei baldus, kurie ištuština jūsų sąskaitą. Prieš norėdami pirkti baldus, išmokite pastebėti skirtumą tarp geros ir prastos kokybės baldų.

Atminkite, kad geros kokybės mediniai baldai niekada nėra gaminami vien tik iš faneros. Geros kokybės baldai yra pagaminti iš medžio masyvo arba turi kelis žemesnės kokybės medienos sluoksnius.

Fanera yra nebrangus medienos pagrindas, padengtas geresnės kokybės mediena, o medžio drožlių plokštės yra pigūs gabalai, pagaminti iš plaušienos, plastiko ir dervos. Fanera ir medžio drožlių plokštės gali atrodyti patraukliai, bet gali laikyti labai trumpą laiko tarpą. Be to, saugokitės mazgų. Geri baldai retai turės mazgų, nes mazgai gali lengvai įtrūkti ir sulūžti.

Ypač svarbu yra atkreipti dėmesį į jūsų baldų konstrukciją. Geriausias būdas patikrinti baldų konstrukcijos kokybę yra pažvelgti jų jungtis. Geriausiai, kad jungtys būdų prisukamos varžtais arba kaiščiais, kampuose pritvirtinus sustiprintus blokelius. Patariame net nežiūrėti į baldus, kurių sujungimai yra sukalti, susegti arba suklijuoti.

Toliau skaityti „Kaip atskirti kokybiškus baldus?”