Ką imti į kelionę: planšetę ar kompiuterį?

Į kelionę besiruošiantys žmonės dažnai priversti klausti: ką geriau imti į kelionę, kokį prietaisą. Kartais pasirenkami tablet kompiuteriai, kitaip tariant geriausi planšetiniai kompiuteriai, kartais imamas kompiuteris, kartais išmanusis telefonas (kuris paprastai visais atvejais keliauja kartu). Aptarkime, kokį prietaisą kada verta imti, keliaujant į užsienį.

Tablet kompiuterio patogumas

TabletDidžiulis privalumas – turėti tokį patogų kompiuterį kelionėje, koks yra geras planšetinis kompiuteris. Būtent kelionių ir mobilumo bei išmanumo mėgėjai labiausiai ir vertina vadinamuosius notebook'us. Su šiais kompiuteriais gali keliauti po šalį ar po užsienį ir vis tiek jaustis kaip namie. Juk su tavimi – talpus kompiuteris, kuriame telpa labai daug tau svarbių dalykų, be to, turbūt yra ir integruotas internetas. Kelionėms į užsienį tai idealus pasirinkimas, nes jis užima mažai vietos, todėl galima lengvai gabentis ir lėktuvu, tik rankiniame bagaže. Žinoma, reikia labai saugoti, nes kompiuterio ekranas – labai pažeidžiama dalis. Kompiuteriai turi specialius kietus antvožus, dangčius, o planšetė to neturi. Taigi, ji paprastai turi dėklą, tačiau jis ne toks stiprus. Stipriausia yra mūsų pačių pastangos išsaugoti turimą techniką kelionėse ir kasdienybėje. Tad ir jūsų kompiuteris tikrai gali būti išsaugotas, jeigu stengsitės tokį tikslą turėti ir įgyvendinti.

Nešiojamo kompiuterio privalumai

Jeigu visgi nesate toks atsargus, į kelionę galite vežtis paprastą nedidelį nešiojamąjį kompiuterį. Tačiau tik tuo atveju, jeigu turite vietos kuprinėje ar kitame bagaže. Tiesa, su planšete patogiau ir turistauti svetimuose miestuose. Galite neštis ją kaip savo geriausią kelionės vadovą. O štai su kompiuteriu taip nepasivaikščiosite, nes jis jau atrodys kaip šioks toks gremėzdas. Visgi, jeigu keliaujate ilgesniam laikui ir žinote, kad galbūt turėsite net ir padirbėti užsienyje, tuomet nešiojamas kompiuteris yra daug patogesnis jūsų kelionės palydovas. Kadangi tuomet galite su juo ir dirbti. Jis turi klaviatūrą, kuri tikrai labai patogi.

Tiesiog telefonas

Kiti žmonės nenori net ir planšetės, net kompiuterio į kelionę vežtis. Jiems pakanka tiesiog paprasto telefono, nes ir tai leidžia gauti esminę informaciją. Taip pat jis telpa bet kur, net kišenėje, praktiškai galima važiuoti ir išvis be bagažo.

Patariame prieš kiekvieną kelionę gerai apsvarstyti ir įvertinti, kiek ir kur jums reikės įrenginių naudojimo, ir į kelią pasiimti tuos, kurių tikrai reikės. Imti tai, ko reikia, o ne tai, ką tiesiog ką tik pirkote ir negalite atsidžiaugti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *