Įspūdingas vonios kambarys: idėjos

Baldai voniaiJeigu norite, kad jūsų vonios baldai ir vonios kambarys nebūtų tik buitinė vieta, kur jūs nusiprausiate, atliekate gamtinius reikalus, ir susišukuojate, galima pasirūpinti, kad tai iš tiesų būtų išskirtinio interjero vieta. Šiais laikais tokie išskirtinio interjero kaip Domus galerija baldų salonai siūlo tikrai ypatingus, dėmesio vertus baldus, kurie vonią privers spindėti. Štai keletas įdomių baldų voniai sprendimų.

Skalbinių dėžė

Tikriausiai pritarsite, kad skalbinių dėžės yra vonios baldai. Tačiau kažkodėl, kai planuojame vonios interjerą, pamirštame, kaip šis baldas apskritai atrodys. Atrodo, tai taip pat nereikšminga, kaip ir koks tualetinis popierius kabos pas jus vonioje. Bet iš tiesų juk skalbinių dėžė gali būti be galo ryški, turėti savo išskirtinumą, idealiai įsilieti į vonios interjerą arba net tapti jo pagrindiniu akcentu. Štai, pavyzdžiui, CROMWELL skalbinių dėžė spinduliuoja klasika ir senove, kartu tvarka ir švara. Ji atrodo kaip antikvarinė daili komoda, tačiau iš tiesų ji yra visai kas kita – skalbinių dėžė. Puikus pakeliamas dangtis viršuje leidžia ja naudotis be jokių sunkumų, ir kiekvienas galime pritarti, kad tokia dėže naudotis yra daugiau negu malonu. Taigi, kodėl gi ja nepasinaudojus? Panašių ir tokių dėžių ieškokite Domus galerija baldų salonuose.

Ypatinga plautuvė

Jeigu kažkada žmonės prausdavosi baisiuose kubiluose, tai dabar galime rinktis pačias gražiausias kriaukles, kurios vadinamos plautuvėmis. Rasite ir keramikinių, ir plastikinių, ir metalinių, ir tokių, kurios bus įprastai baltos, ir kur kas tamsesnių, galbūt net šokolado spalvos.

Dantų šepetukai

Ar tai – vonios interjero detalės? Pasirodo, taip. Šepetėlius mes paprastai slepiame kažkur giliai spintose, tačiau kas liepia taip daryti? Galime įsigyti nuostabius chromo arba aukso spalvos šepetėlius ir juos laikyti matomoje vietoje. Tokie šepetėliai kainuos daugiau, tačiau žinosime, kad juos sukūrė vonios dizaino namai, kurie norėjo, kad vonioje viskas derėtų tarpusavyje, o ne tik būtų iš skirtingų pigiausių kinietiškų pakuočių išlupta.

Spintelės

Vonioje visada turime ir kriauklę, o po ja būtų labai patogu turėti stalčių. Dabar galite jį turėti, jame laikyti tai, ko labiausiai reikia prie praustuvės. Tokių spintelių su stalčiais ir praustuvėmis taip pat rasite geruose baldų salonuose. Šiuos baldus, ko gero, bus sukūrę dizaineriai, nes jų standartiniuose baldų kataloguose bus mažiau. Tačiau turėdami tokią kriauklę ir stalčių, visada galėsite jaustis šiek tiek išskirtiniai, kai savo ryto ruošą atliksite tokioje aplinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *