Ir vėl sprogo vamzdžiai…

Tai, ko negali tavo vyras, tą gali santechnikai. Auksinė taisyklė, kurios nevalia laužyti, jeigu nori gerų santykių šeimoje. Pataria šeimos santykių ekspertė Anelė.

Jis – ne auksarankis

Šiais laikais, kai keičiasi vertybės, kai mes nuolat kalbame apie feminizmą ir lyčių vaidmenis, vyras, kuris yra šeimos vyras, lyg ir nebeturi mokėti daryti visų anksčiau vyriškais laikytų buities darbų. Tačiau, jeigu sprogsta vamzdis, ir yra kviečiami santechnikai, matome, kad ateina ir vėl vyrai. Tik kiti, nepažįstami. Taigi, nuo lyties klausimo niekur nepabėgame. Tačiau gal vertėtų kelti visai kitą klausimą – kas yra auksarankis, ir kam tau išvis reikalingas tas vyras?

Netvarkinga santechnikaIš tiesų reikia galvoti apie tai, kad santechnikai atlieka savo darbą, o jūs su savo vyru tikriausiai susitikote ir ėmėte bendrauti ne todėl, kad jis būtų tas, kuris galėtų gerai namuose atkimšti tualetą ar sutaisyti kažką. Pradėjote bendrauti, nes susižavėjote kažkokiais kitais jo bruožais, jums kažkas kito labai patiko. Todėl galvokite apie tai taip, jog ir turite jį mylėti už tai, už ką pamilote iš pradžių. Gal jis skaniai gamina, gal sako gerus komplimentus, gal turi kitų gerų savybių. Vienok, tai yra dalykai, kurie nėra tie, dėl kurių pradėjote draugauti su savo meile. Taigi, geriau dažniau žmogų pagirkite dėl to, dėl ko iš tiesų esate kartu, o ne reikalaukite to, ką gali atlikti samdytas žmogus. Juk kas geriau – ar pjautynės dėl 20 eurų vertos santechniko paslaugos ir vis tiek blogai sutaisytas vamzdis, ar tiesiog iškart nusamdytas profesionalus specialistas, sumokėti pinigai, sutaisyti vamzdžiai ir rami galva? Manau, atsakymas yra akivaizdus.

Santechnikas taip pat ne auksarankis. Jis taip pat yra tik kažkokioje šeimoje esantis vyras, kuris moka gerai sutaisyti vamzdžius, nes jis tokį dalyką moka daryti, nes tai jos kvalifikacija. Tačiau jis gal nemoka kažko kito, ką moka jūsų vyras. Gal jam žmona taip pat aiškina, kad jis turėtų mokėti geriau sutaisyti spynas arba iškepti skanesnius blynelius. Bet ir jis – tik žmogus, kažką konkretaus mokantis, o kažko nemokantis. Taigi, nėra prasmės kažkaip be reikalo eiti į konfliktus, eiti į kažkokias nesąmones ir taip toliau. Kiekvienas žmogus moka gerai kažkokį savo dalyką, kiekvienas žmogus yra unikalus, ir nė vienas nėra auksarankis, kuris mokėtų padaryti viską, tai jums reikėtų žinoti. Taigi, jau geriau santechnikai Kaune sutvarkys jūsų butą, o ne savų prašinėsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *