Greita paskola nepaliekant užstato

PaskolosGreitos paskolos nepaliekant užstato – tai tokia paskolos rūšis, kai kreditorius nereikalauja paskolai užtikrinti pateikti kurį nors kilnojamą ar nekilnojamą daiktą, pvz.: nekilnojamą turtą, automobilį, brangenybes ir bet kokius kitus vertingus daiktus. Greitų paskolų išdavimo paslaugas be užstato siūlo beveik visos greitųjų kreditų bendrovės. Nors užstatas ir nereikalaujamas, tačiau paskolą išduodanti bendrovė vis tiek tikisi šiokių tokių garantijų, todėl dažniausiai vis tiek reikalauja išrašo iš banko apie gaunamas asmens pajamas. Paskola be užstato labai pagelbėja kai skubiai prireikia pinigų, kaip dažniausiai būna dėl nenumatytų atvejų, pvz.: stomatologo, automobilių serviso ar kitų neatidėliotinų paslaugų.

Pinigų gavimo paprastumas

Gauti paskolą internete tapo labai paprasta, kur tereikia užpildyti paraiškos formą ir sprendimas apie suteiktą arba nesuteiktą paskolą ateina greičiau nei per pusvalandį. Kadangi paskola suteikiama be užstato (kai yra didesnė rizika kredito bendrovei neatgauti pinigų), atitinkamai ir sąlygos tokios paskolos išdavimui yra skirtingos nei imant paskolą paliekant užstatą. Paskolos be užstato klientui yra brangesnės, nes grąžinimo laikotarpis dažniausiai būna trumpas ir palūkanos didesnės nei imant ilgesniam laikotarpiui ar turint laiduotoją.

Greitos paskolos nepaliekant užstato gavimo sąlygos

  • Greitųjų kreditų bendrovės pirmą kartą užsiregistavusiam klientui dažniausiai skolina nuo 50 iki 3000 EUR. Imant paskolą kitus kartus, skolinama suma išauga;
  • Laikotarpis per kurį reikės grąžinti pasiskolintą sumą dažniausiai būna nuo 1 mėnesio iki 12 mėnesių;
  • Būtina gauti pastovias pajamas;
  • Klientas turi būti pilnametis (kai kurios kredito bendrovės paskolas suteikia tik asmenims nuo 20 – 22 metų amžiaus);
  • Nuo paskolos sumos priklausantis paskolos sutarties sudarymo mokestis;

Paskolos be užstato privalumai

  • Pinigus grynais galime gauti iškarto vos tik pasirašius sutartį, o jeigu sutartis sudaroma internetu ar naudojantis telefonu – piniginės lėšos pervedamos į banko sąskaitą vos per 15 minučių;
  • Pinigus galima naudoti savo nuožiura;

Prieš pradėdami pildyti paraišką dėl paskolos gavimo, rekomenduojama susipažinti su visais rinkoje esančiais kredito davėjais ir išsirinkti paskolą geriausiomis sąlygomis. Yra ne viena dešimtis greitųjų kreditų paslaugų teikėjų internete, kurie teikia paskolas nepaliekant užstato. Kadangi pasirinkimas rinkoje yra didžiulis, atsižvelgdami į savo poreikius galite išsirinkti tokį kredito teikėją, kuris Jums pasiųlys geriausias greitos paskolos be užstato gavimo sąlygas. Atminkite – visuomet įdėmiai perskaitykite visas sutarties nuostatas prieš pasirašant bet kokią paskolos sutartį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *