Geriausių 2022 m. vaizdo žaidimų konsolių palyginimas

Vaizdo žaidimaiArtėjant 2022 m., vaizdo žaidimų pramonė patiria visišką technologijų ir žaidimų patirties transformaciją. Dėl naujausių žaidimų techninės ir programinės įrangos pasiekimų šiais metais pasirodė geriausios kada nors rinkoje pasirodžiusios vaizdo žaidimų konsolės. Nuo "Sony" "PlayStation 5" iki "Microsoft" X serijos "Xbox" ir "Nintendo Switch" – žaidėjai dar niekada neturėjo tiek daug galimybių rinktis. Šiame straipsnyje apžvelgsime skirtingas kiekvienos iš šių aukščiausios klasės konsolių funkcijas ir specifikacijas bei palyginsime jas vieną su kita, kad padėtume žaidėjams apsispręsti dėl geriausiai jų poreikius atitinkančios konsolės. Taigi, jei šiais metais norite įsigyti naują žaidimų konsolę, skaitykite toliau ir sužinokite, kuri iš jų jums labiausiai tinka. gameplay.lt apie žaidimus ir ne tik.

Geriausių 2022 m. vaizdo žaidimų konsolių pristatymas

Artėjant 2022 metams, vaizdo žaidimų pramonė patiria visišką technologijų ir žaidimų patirties transformaciją. Dėl naujausios žaidimų techninės ir programinės įrangos pažangos šiais metais buvo pristatytos vienos geriausių kada nors rinkoje pasirodžiusių vaizdo žaidimų konsolių. Nuo "Sony" "PlayStation 5" iki "Microsoft" X serijos "Xbox" ir "Nintendo Switch" – žaidėjai dar niekada neturėjo tokio didelio pasirinkimo. Šiame straipsnyje apžvelgsime skirtingas kiekvienos iš šių aukščiausios klasės konsolių funkcijas ir specifikacijas bei palyginsime jas tarpusavyje, kad padėtume žaidėjams apsispręsti dėl geriausiai jų poreikius atitinkančios konsolės. Taigi, jei šiais metais ketinate įsigyti naują žaidimų konsolę, skaitykite toliau ir sužinokite, kuri iš jų jums labiausiai tinka.

Sony PlayStation 5 Tikimasi, kad "Sony PlayStation 5" bus viena geriausių 2022 m. vaizdo žaidimų konsolių. Tai bus pirmoji "Sony" konsolė, kurioje bus naudojamas patentuotas žaidimų variklis "Rendernova", kuris pagerins grafiką, taip pat pasiūlys 8K HDR vaizdą ir geresnę garso kokybę. Tikimasi, kad "PlayStation 5" taip pat naudos naują AMD 7 nm "Zen 2" procesorių ir "Navi" GPU architektūrą. Naujos kartos "Sony" konsolėje taip pat turėtų būti SSD saugojimo sistema ir išorinių kietųjų diskų palaikymas. PS5 pasižymės atgaliniu suderinamumu su PS4 žaidimais ir priedais, o išleisti ją tikimasi 2022 m. rudenį. PS5 bus galingiausia kada nors sukurta žaidimų konsolė.

Microsoft X serija Xbox Nors "Sony" pirmauja su savo naujos kartos konsole, "Microsoft" taip pat paskelbė apie naują aukštos klasės konsolę, pavadintą X serijos "Xbox". Ši naujoji konsolė yra "Xbox One" įpėdinė ir, kaip tikimasi, bus gerokai patobulinta dizaino, techninės įrangos ir funkcionalumo požiūriu. Tikimasi, kad "X Series Xbox" turės pagal užsakymą sukurtą "AMD Zen 2" 8 branduolių procesorių, kurio taktinis dažnis yra 2,6 GHz, ir pagal užsakymą pagamintą grafinį procesorių. Taip pat tikimasi, kad konsolė turės hibridinę architektūrą,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *