Futbolo patarimai, gudrybės ir strategijos pradedantiesiems

Futbolas yra geriausias komandinis sportas ir puikus būdas aktyviai sportuoti bei smagiai leisti laiką su draugais. Jei dar tik pradedate žaisti, gali būti baugu perprasti taisykles, strategijas ir techniką. Todėl svarbu įsigyti tinkamą futbolo vadovą. Šis pagrindinis vadovas padės jums pradėti žaisti su patarimais, gudrybėmis ir strategijomis, kurios tinka pradedantiesiems. Sužinosite visus pagrindinius dalykus – nuo to, kaip rengti žaidimus, kaip atlikti įvartį iki treniruočių ir formos palaikymo svarbos. Naudodamiesi šiuo vadovu akimirksniu būsite pasirengę išbėgti į aikštę. Pasiruoškite išmokti futbolo pagrindų ir tapti puikiu žaidėju! golas2017.lt viskas apie futbolą.

GolasFutbolas yra populiariausia pasaulyje sporto šaka, kurią žaidžia ir stebi milijonai žmonių. Tai puikus būdas būti aktyviam ir smagiai praleisti laiką su draugais. Futbolo pagrindus išmokti paprasta, o susirasti naujų draugų visame pasaulyje lengva, nes visi moka žaisti futbolą. Jei tik pradedate žaisti, gali būti baugu perprasti taisykles, strategijas ir techniką. Todėl svarbu įsigyti tinkamą futbolo vadovėlį. Šiame pagrindiniame vadove rasite patarimų, gudrybių ir strategijų, tinkamų pradedantiesiems, padėsiančių pradėti žaisti. Sužinosite visus pagrindinius dalykus – nuo to, kaip kurti žaidimą ir kaip pelnyti įvarčius, iki treniruočių ir fizinės formos palaikymo svarbos. Naudodamiesi šiuo vadovu akimirksniu būsite pasirengę išbėgti į aikštę. Pasiruoškite išmokti futbolo pagrindų ir tapti puikiu žaidėju!

Pagrindinę futbolo įrangą sudaro futbolo kamuolys, kedai, blauzdų apsaugos, šalmas ir futbolo pirštinė. Futbolo kamuolys – tai oficialus 5 dydžio kamuolys, pagamintas iš odos arba sintetinių medžiagų. – Padai – lauke žaidžiant rekomenduojama avėti padus. Kliokai suteiks geresnį sukibimą ir padės lengviau bėgti bei sustoti. Įsitikinkite, kad dėvite sportinei veiklai patvirtintus sportinius batelius. – Blauzdų apsaugos – blauzdų apsaugos dėvimos siekiant apsisaugoti nuo kitų žaidėjų pėdų ir kojų smūgių. – Šalmas – Futbolo šalmas apsaugo galvą ir veidą. Futbolo šalmas skiriasi nuo futbolo šalmo. – Futbolo pirštinė – Futbolo pirštinė padeda geriau laikyti futbolo kamuolį.

Žaidėjų skaičius aikštėje priklauso nuo amžiaus grupės, kurioje žaidžiate. Jaunimo ir vidurinių mokyklų rungtynėse žaidžia po 11 žaidėjų kiekvienoje pusėje. Suaugusiųjų rungtynės žaidžiamos po 11 žaidėjų kiekvienoje pusėje. Kitos taisyklės yra šios: – Dvi 45 minučių trukmės pusės – Dvi minutės pridėtinio laiko kiekvienos pusės pabaigoje. – Futbolas su lietimu arba vėliavėle – žaidžiant futbolą su lietimu arba vėliavėle, nėra kovų. Kamuolys atkovojamas paliečiant kamuolį prie žemės arba pagaunant kamuolį. – Dviejų minučių pertrauka po pirmojo kėlinio ir po antrojo kėlinio – Pertraukų nėra, kai žaidžiamas futbolas su lietimu arba su vėliavėlėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *