Geriausi vestuvių fotografai Kaune

Vestuvių fotografai KauneKiekvieną vasarą nuostabioje gamtoje, prie istorinių Lietuvos objektų ir miestų senamiesčiuose pasipila vestuvininkai. Jaunos poros tuokiasi, vaikšto progine eisena, o iš paskos juos vejasi vestuvių fotografai Kaune ir kituose miestuose itin daug darbo turintys saulėtais vasaros savaitgaliais. Vestuvių kaltininkams jų šventė yra labai svarbi diena, jie nori, kad viskas būtų tobula. Jie jaučiasi tie, kurie užsakė šventę, o taip be abejo ir yra. Todėl jie vadovauja ir reikalauja geriausių rezultatų. Lengva moteriai, kuri iškepa tortą. Jį atiduoda, gauna atlyginimą ir važiuoja namo, tiek ir tematė tuos užsakovus. Tačiau vestuvių fotografai savo paslaugą teikia visą vestuvių savaitgalį. Kol šeimininkė kepa ir puošia tortą, už jos nugaros nuotaka nestovi ir neaiškina, kur reikėtų dar šiek tiek pridėti kremo. Visi žino, kad tai ne jos reikalas. O štai tada, kai fotografuoja fotografas arba groja muzikantas, visada atsiranda protinguolių, kurie „žinoviską“ ir tuojau pat prisistato paaiškinti, ką ir kur, kaip ir kodėl reikėtų daryti, kad būtų geriau. Tad kaip bendrauti su fotografais, kad būtų galima išvengti tokių nemalonių dalykų? Kaip bendrauti su jais, kad ir nuotraukos būtų geros, ir fotografo nenervintumėte? Keletas patarimų.

Pasitikėkite fotografo braižu

Visų pirma, prisiminkite, kad fotografą jūs renkatės ne kaip universalų dalyką, o su savo braižu. Jūs turbūt matėte jo nuotraukas, todėl jį ir pasirinkote. Jeigu fotografas fotografuoja savu stiliumi, jūs turite prižadėti, kad leisite jam dirbti savo darbą nesikišant ir nereikalaujant visiškai kitokių nuotraukų. Prašyti kitokių nuotraukų nei kad jis daro paprastai, tai tas pats, kas operos solisto paprašyti padainuoti kapelos dainą. Kiekvienas daro savo darbą ir daro jį gerai.

Nereikalaukite daugiau nuotraukų

Niekada neprašykite fotografo, kad jis atiduotų jums visas nuotraukas. Tai tas pats, kas reikalauti kepėjo, kad jis atiduotų ne tik iškeptą pyragą, bet ir kiaušinių lukštus. Fotografas puikiai žino, kurios nuotraukos yra geros, o kurios blogos. Jeigu jis jums suteikė tam tikrą kiekį nuotraukų, tai čia yra visos, kurias jis jums norėjo ir galėjo duoti – kitos yra netinkamos.

Neslėpkite autorystės

Jeigu vėliau kur nors naudosite nuotraukas, tai neslėpkite jų autorystės ir jokiu būdu nenukirpkite vandens ženklo. Taip elgtis būtų tas pats, kas su peiliuku išgremžti iš paveikslo jo autoriaus parašą. Gerbkite fotografą ir sulauksite gražiausių savo vestuvių nuotraukų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *