Gėlės – ne tik gražu, tačiau ir sveika

Gėlės internetuGėles, nesvarbu jos skintos ar vazoninės, įprasta dovanoti. Ko gero sunku būtų įsivaizduoti gimimo dienos, vestuvių ar kokią kitą šventę, kurioje nebūtų gėlių: tiek kaip dekoro elemento, tiek kaip dovanos. Tačiau ar kada susimąstėte, kad gėlės namuose gali atlikti ir visai kitokią, ne tik estetinę funkciją? Kokią? O gi, pavyzdžiui, gydyti? Raminti? Palaikyti gerą ne emocinę, tačiau ir fizinę būklę? Tokiomis savybėmis pasižymi visos skintos, tiek pavienės gėlės, tiek ir puokštės, o labiausia jų poveikis priklauso nuo žiedų spalvos. Toks gydymo metodas žinomas jau gana seniai, tiesa mūsų šalyje nėra labai populiarus, tačiau pagrindinius floroterapijos (taip vadinamas gydymas gėlių žiedais), pravartu žinoti kiekvienam, ypač kai dabar gėlių užsakymas internetu pasiekiamas lengviau nei bet kada anksčiau, taigi ir kliūčių ne tik papuošti namus, pradžiuginti artimuosius ar mylimuosius, bet ir jaustis geriau, visiškai nėra.

Iš kur šis metodas atkeliavo?

Pirmiausia būtų teisinga apžvelgti gydymo gėlėmis kilmę. Šis metodas mus pasiekia iš Indijos, kur buvo ir yra plačiai taikomas jau ne vieną šimtą metų. Pagrindiniai gėlių terapijos principai teigia, kad tiek fiziškai, tiek emociškai sutrikus žmogaus būklei, į jo kambarį pastačius skintų gėlių ar jų puokštę, būklė ima pastebimai gerėti. Tačiau svarbu ne tik tai, kad gėlės būtų kambaryje, tačiau kad sergantysis jas ir gerai matytų.

Kuo paremtas šis metodas?

Gydymo gėlėmis metodas paremtas energijos kaupimu ir jos valymu. Manoma, jog augdamos gėlės kaupia savyje energiją, kurią lengvai gali pasisavinti tame pačiame kambaryje, kuriame jos yra pamerktos, esantis sergantis žmogus. Kaip jau minėta, kaip ir kuriuos ligonio laukus gėlių žiedai veikia, priklauso nuo jų spalvos: šalti atspalviai labiau veikia galvos sritį (tai mėlynos, melsvos, violetinės, pilką atspalvį turinčios gėlės ir pan.), šilti – visą likusį kūną (tai visos gelsvos, rausvos, oranžinės spalvos ir įvairių šių spalvų atspalvių gėlės). Baltos spalvos žiedai laikomi neutraliais, jie neskiriami nei prie šiltų, nei prie šaltų atspalvių. Kalbant apie žiedų ir jų spalvų poveikį svarbu paminėti ir dar vieną dalyką, net nusprendus išmėginti šį metodą, jokiu būdu negalima remtis vien juo ir atsisakyti kitų gydymosi būdų (jei jie yra paskirti), tačiau jei gėlių užsakymas internetu atliekamas tik norint bendrą fizinę ir emocinę būklę pagerinti, tuomet be jokios abejonės, jokių papildomų priemonių, jei tam nėra poreikio, rinktis nereikia.

Kokias gėles galima užsisakyti internetu?

Internetu galima užsisakyti pačių įvairiausių rūšių ir spalvų gėlių. „TiAmo gėlės“ visada gali savo klientams pasiūlyti platų ir labai spalvingą asortimentą. Čia rasite tiek šiltų, tiek šaltų atspalvių žiedų. Kviečiame rinktis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *