Mityba po skrandžio mažinimo operacijos

Daugelis pergyvena, kad mityba po skrandžio mažinimo operacijos taps labai komplikuota ir tuo pačiu labai daug reikalauja iš žmogaus. Tai nėra tikslu. Žinoma, laikytis tm tikro plano reikia, tačiau jis nereiškia, kad žmogaus maitinimasis bus visiškai apribotas ir teks pamiršti tam tikrus maisto produktus. Tikrai ne. Daugelis džiaugiasi, kad net ir susimažinu skranduką pavyksta labai puikiai jaustis ir tuo pačiu džiaugtis pagerėjusia sveikata.

Jūsų dėmesiui atskleisime kelis pagrindinius niuansus, kurie dažniausiai apibrėžia gyvenimą po operacijos. Žinoma, kiekvienu atveju konsultacija su profesionalu yra būtina ir dažniausiai atskleidžia smulkmenas.

Pirmiausia reikia suprasti, kad mityba tikrai kardinaliai nesikeičia. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad žmogus turės valgytų kur kas mažesnėmis porcijomis. Štai lygiai ta pat mėsa arba duona, kuri daugeliui žmonių yra kasdienybės dalis, turi būti vartojama valgant kur kas mažesnėmis porcijomis ir tuo pačiu džiaugtis, kad pavyks sočiai jaustis. Tai ir yra pagrindinius niuansas, kuris skatina rinktis skrandžio mažinimo operaciją, o ne pačiam bandyti susitvarkyti su svoriu. Tiesiog, visada norisi skaniai ir sočiai pavalgyti, o kai skrandžio tūris bus mažesni – reikės mažiau maisto ir tuo pačiu mažiau kalorijų, kad pavyktų puikiai jaustis ir nuostabiai atrodyti.

Toliau skaityti „Mityba po skrandžio mažinimo operacijos”