Kaip pasirinkti saulės parką saulės elektrinei įsigyti?

Norint naudotis tvaria elektros energija, galimybės įsirengti nuosavą saulės elektrinę yra ne visuomet. Neturintiems tam tinkamos vietos ar nenorintiems rūpintis nuosavos saulės elektrinės priežiūra, geriausias pasirinkimas yra saulės parkai. Įsigijus juose dalį saulės elektrinės, pagaminama elektros energija gali būti naudojama nepriklausomai nuo atstumo tarp saulės parko ir objekto. Besidomint šia alternatyva dažnai kyla klausimas, kaip pasirinkti saulės parką. Priimant sprendimą rekomenduojama vadovautis šiais kriterijais.

Saulės parko valdytojas

Vienas svarbiausių rodiklių, į kurį turite atkreipti dėmesį, yra saulės parko valdytojo patikimumas. Rinkitės tas įmones, kurios ne pirmus metus vykdo veiklą bei pasižymi geromis rekomendacijomis ir atsiliepimais. Taip pat nesidrovėkite susisiekti ir pasikonsultuoti, išsiaiškinti jums rūpimus klausimus. Profesionaliai dirbantys valdytojai turės atsakymus į visus klausimus ir mielai į juos atsakys.

Kaina

Norint sužinoti saulės elektrinės įsigijimo kainą, reikia kreiptis į valdytojus, kuriems priklauso saulės parkai. Kiekviena įmonė turi savo kainodarą, todėl pasikonsultavus su įmonės atstovais ir aptarus ketinamos įsigyti saulės elektrinės galią jums bus pateiktas kainos pasiūlymas. Beje, lyginant kainas nepamirškite palyginti ir kas metus mokamo priežiūros mokesčio.

Toliau skaityti „Kaip pasirinkti saulės parką saulės elektrinei įsigyti?”