Jūsų mašinos apšvietimas – svarbus dalykas

Automobiliui xenon lemputes reikia turėti, norint užtikrinti stabilų energijos srauto padavimą į lempas. Ką dar reikėtų žinoti apie mašinų šviesas?

Xenon lemputės ir jų blokai – kam reikalinga?

XenonApsilankę https://www.autosviesos.lt/xenon-blokai galėsite išsirinkti įvairių Xenox blokų, tinkančių ir jūsų automobiliui. Jeigu ši dalis jūsų mašinoje yra sugedusi, pastebėsite, kad šviesos veikia netinkamai, netolygiai. Xenox paskirtis yra išlyginti energijos padavimą. Šviesos šviečia nuo energijos, paduodamos iš akumuliatoriaus ir sugeneruotos važiavimo metu. Xenox yra savotiškas tarpininkas, kuris padeda tinkamai paduoti energiją, panašiai, kaip ją padeda tinkamai paduoti į telefoną jo baterija ir pakrovėjas.

Naktį važiuojant tarp miestų, atsargiai naudokite „ilgas šviesas“

Vien xenon lemputes gero apšvietimo neužtikrins, jeigu naudosite jį patys netinkamai. Visų pirma, visada reikėtų stengtis taip daryti, kad neišsikrautų akumuliatorius. Pavyzdžiui, nepalikti šviesų be reikalo, kai nieko nėra mašinoje, ypač ilgam laikui, pvz., per naktį. Akumuliatorių pernakt gali iškrauti ir viena salone palikta lemputė, ką jau kalbėti apie išorines šviesas. Tačiau galima paminėti tai, kad naktį važiuojant tarp miestų reikėtų tikrai atsargiai naudoti ilgas šviesas. Nors jos ir skirtos tam, kad būtų patogu apsišviesti ilgo susisiekimo maršrutus, visgi reikėtų paisyti kitų vairuotojų. Pastebėjus kažką važiuojant priekį ar gale, reikėtų šviesas iškart išjungti, kad netrukdytų kitiems, neakintų. Taigi, toks apšvietimas tinkamas tik tada, kai kelyje važiuojate vieni.

Tinkamai sureguliuotas šviesų aukštis

Toliau skaityti „Jūsų mašinos apšvietimas – svarbus dalykas”