Fauna ir flora skelbimai Lietuvoje: ypatybės

Galima pastebėti, kad fauna ir flora skelbimai Lietuvoje turi keistas proporcijas. Yra tam tikros gyvūnų rūšys, kurios gauna labai daug dėmesio, daug žmonių jas perka ir parduoda. Ir yra labai daug pasimetusių, rastų gyvūnų. Aptarkime šias skelbimų portalams būdingas skiltis šiek tiek plačiau.

Pardavinėjami populiarūs šunys

Skelbimų portalasTaigi, vien skelbimai Lietuvoje gali atskleisti paprastas tendencijas dėl populiarių gyvūnų. Tai tarsi savotiška sociologinė apklausa. Pavyzdžiui, užėję į šunų veislių skelbimų skyrelį, pamatysite, kad labai populiarūs šiuo metu yra vis dar mažieji kišeniniai šuniukai. Vadinamieji pinčeriai, taip pat jorkšyro terjerai, kuriuos mėgsta tam tikra žmonių kategorija, o kiti jų negali pakęsti. Iš dalies, pakęsti negali dėl to, kad labai maži šuniukai yra labai pikti. Jie mažiausi, jiems yra ko bijoti ir ko gintis, taigi jie ir puola iš tos baimės ir noro apsiginti dažnai patys pirmi. Taip pat populiarūs yra mopsai – tiesiog puikūs sofos priedai namams. Tingūs, sunkaus kūno, beveik nejudrūs. Iš dalies dėl to, kad taip yra išveisti. Populiarūs ir vis labiau populiarėjantys yra ir vokiškieji šunys, išveisti tam, kad medžioklių metu baidytų barsukus olose – taksai. Šie šaunūs šunys maži, juos lengviau laikyti bute. Tačiau tai vis tiek dažnai kelia problemų, kada gyventi tenka nejudrioje aplinkoje. Kadangi jie yra medžiokliniai, tai jiems reikia labai daug veiklos, it kokiam vilkšuniai. Populiarūs ir labradorai bei retriveriai – dideli, draugiški ir protingi šunys. Itin retų veislių šunų galima skelbimuose ieškoti prie "kitų" kategorijos, bet ir tai ne visuomet surasti.

Rasti ir dovanotini gyvūnai bei jų skelbimai

Išskirtiniai skelbimai Lietuvoje atrodo tie, kuriuose dovanojami atklydę, rasti, pamesti ar tiesiog nereikalingi gyvūnai. Šių skelbimų visuose portaluose yra labai daug. Gal ir gerai, kad Lietuvoje yra tokia didelė bendruomenė žmonių, kurie nori padėti benamiams gyvūnams. Jie savanoriauja gyvūnų prieglaudose, stengiasi daryti daug kitų dalykų, kad tik viskas tiems gyvūnams būtų gerai. Taip pat jie ir deda skelbimus į skelbimų portalus ir tai jiems tikrai padeda surasti namus. Tačiau patys skelbimų aprašymai dažnai pasižymi itin rimtais kūrybiniais sugebėjimais. Gyvūnas pateikiamas nuostabiausiais žodžiais, o žmogus, kuris prieš tai tą gyvūną turėjo, išplūstamas į "šuns dienas".

Įvairi įranga gyvūnams

Skelbimuose galima rasti ir visko, ko jums reikia gyvūnų priežiūrai. Įvairūs gardai, dubenėliai, žaislai, kelioninė įranga ir krepšiai, pašarai, akvariumai ir daug kitų dalykų. Verta pasidairyti pirmiau skelbimuose, tik po to eiti į brangią parduotuvę, jei dar to prireiks.

Augalai ir sodininkystė

Dar vienas dalykas, kurį verta paminėti, tai kas pavasarį atgimstanti skelbimų sodininkams ir augintojams skiltis. Čia ir sėklos, ir trąšos, ir kastuvai – ko tik čia nerasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *