Efektyvi namų statyba

Seniai praėjo tie laikai, kai namo statyba kainavo labai daug pinigų ir reikalavo visos kaimo talkos. Dabar jūsų svajonių namą galima pastatyti vos per kelis mėnesius, už optimalią kainą. Dėl tokių pokyčių galima dėkoti vis tobulėjančioms technologijoms, o ypač tam, ką gali pasiūlyti skydiniai namai. Būtent skydiniai namai yra labai greitai surenkami, kainuoja tikrai nedaug, o savo kokybe visiškai niekuo nenusileidžia namams statomiems iš medienos ar blokelių.

Namų statyba kaina pastoviai kinta atsižvelgiant į tai, kiek kainuoja darbo jėga ir medžiagos, bei įvairūs leidimai reikalingi legaliai statybai. Jūs tikriausiai žinote, jog profesionalūs statybininkai yra vieni geriausiai apmokamų specialistų, todėl namų statyba tampa nepigiu malonumu, tačiau statant skydinį namą tikrai galima sutaupyti – pačios medžiagos kainuoja pigiau, o darbo jėgos naudojant tokią technologiją reikia mažiau.

NamaiTikriausiai esate internete matę vaizdelių, kur nufilmuotas visas namo surinkimas nuo A iki Z. Sugreitintas vaizdo klipas trunka vos keletą minučių. Dažniausiai tokie filmukai demonstruoja skydinių namų statybą. Taip yra todėl, kad visos, net ir smulkiausios detalės yra suderinamos ir apgalvojamos iš anksto, visos medžiagos ir ruošiniai paruošiami dar gamybinėse patalpose, o atvažiavus į statybvietę belieka įgyvendinti planą – surinkti namą. Būtent todėl statybos trunka kur kas trumpiau.

Žinoma, ne ką mažiau svarbu ir pažangi technika. Jos dėka transportavimas, surinkimo darbai ir visa kita, kas padeda statybininkams, yra iš tiesų našu.

Skydinių namų statyba

Vis dar atsiranda abejojančių žmonių, kurie mano, kad skydiniai namai kažkuo nusileidžia įprastinėms, senesnėms statybų technologijoms. Iš tiesų tai yra mitas, kurį galima labai lengvai sugriauti. Net ir tokiomis atšiauriomis klimato sąlygomis, kokiomis pasižymi mūsų Lietuva, skydiniai namai sėkmingai funkcionuoja dešimtis metų ir yra ne vienas pavyzdys, kuris patvirtina šį teiginį.

Internete galima surasti ne vieną pavyzdį, kur parodomi jau pastatyti skydiniai namai ir tai, kaip jie atlaikė laiko išbandymus. Iš tiesų, jie niekuo nesiskiria nuo namų pastatytų naudojant kitas, tradicines statybos technologijas. Ilgaamžiškumas dėl to taip pat nenukenčia. Maža to, statant skydinius namus galima išgauti dar geresnių rezultatų – neretai tokios statybos namai būna geresnės energetinės klasės, atsparūs įvairiems išorės veiksniams.

Tad jei ir jūs planuojate greitu metu statyti sau namus, rekomenduojame pasidomėti kas gi yra tie skydiniai namai. Tikime, jog jus nudžiugins tiek kaina, tiek ir kokybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *