Dažniausiai užduodami klausimai apie burnos higieną. Kad tai yra?

Sveikai šypsenai reikia dėmesio. Ne tik Jūsų, tačiau taip pat ir specialistų, kurie kasdien dirba vardan Jūsų šypsenos ir sveikatos. Profesionali burnos higiena, žinoma, labai reikalinga paslauga. Ją kiekvienas žmogus turi sau atlikti bent jau du kartus per metus. Tai yra garantija, kad Jūsų šypsena bus ne tik graži, tačiau ir sveika.

Kiek kainuoja higiena?

Profesionali burnos ertmės higiena – tikrai nėra brangi paslauga. Kadangi šiuo metu daugelis klinikų turi internetinius puslapius – galite be jokio vargo susipažinti su įkainiais bei nuspręsti – kuris variantas tinka. Tiesa, taupyti tikrai neverta.

Kaip dažnai ją reikia atlikti?

Dažniausiai siūloma atlikti du kartus per metus. Tačiau jeigu dėvite breketus arba turite kitų burnos ertmės ligų – specialistas gali pats nurodyti, kad Jūsų atveju reikia kur kas dažnesnių apsilankymų.

Kaip ji daroma?

Profesionali burnos higiena yra daroma greitai su specialiais įrankiais. Kiekviena klinika naudoja skirtingus metodus, tad reikia domėtis konkrečiai tos metodika, kurioje lankotės. Svarbiausia, kad viskas dažniausiai trunka iki valandos ir nekelia beveik jokių potyrių.

Ar skauda?

Tikrai ne. Šiuo metu odontologijos sfera yra labai plačiai išvystyta ir džiugina ne tik kokybe, tačiau taip pat ir patogumu. Galima būti juntamas mažas diskomfortas, tačiau jis toks minimalus, kad dėl to tikrai nereikia atsisakyti galimybės šypsotis gražiai ir sveikai.

Kas ją daro?

Higiena yra darom specialisto, kuris konkrečiai ir teikia šias paslaugas. Tai yra higienistas, kuris rūpinasi, kad Jūsų dantys būtų gražūs bei sveiki. Jie ne tik atlieka higieną, tačiau taip pat ir atsako į rūpimus klausimus, padeda suprasti kitus svarbius niuansus.

Ar ji yra būtina?

Taip. Galima drąsiai sakyti, kad profesionali burnos higiena yra būtina. Tokia pat svarbi kaip ir reguliarus apsilankymas pas specialistą. Jie padeda būti ramiu, kad Jūsų dantys bus tinkamai prižiūrėti. Tai dažnai yra galimybė išvengti rimtesnių sveikatos problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *