Buhalterinė apskaita: rinktis etatinį buhalterį ar apskaitos paslaugas teikiančią įmonę?

Buhalterinės apskaitos vedimas įmonių vadovams neretai tampa tikru galvos skausmu – ypatingai tada, kai apskaitą nusprendžiama tvarkyti savarankiškai. Jei buhalterinė apskaita yra perduodama specialistams, tokiu atveju viskas yra gerokai paprasčiau, ir dėl galimų klaidų ar netikslumų nebetenka sukti galvos. Vis dėlto, gana dažnu klausimu tampa tai, kurią galimybę vertėtų pasirinkti – etatinio buhalterio samdymą ar kreipimąsi į buhalterines paslaugas teikiančią kompaniją. Pastaroji pasirinkimo galimybė paskutiniu metu sulaukia vis didesnio susidomėjimo, ir tai tikrai nestebina – priežasčių, kodėl šis sprendimas galėtų geriausiai pasiteisinti, tikrai nestinga. Taigi, kodėl verta pagalvoti apie būtent tokį sprendimą?

Palanki buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina

Tuo atveju, jei nusprendžiama samdyti etatinį buhalterį, tam prireikia tikrai nemažai pinigų, tačiau tuomet, jei pasirenkama buhalterinę apskaitą tvarkanti įmonė, ši paslauga kainuoja gerokai pigiau. Visai nesvarbu, ar jus domina buhalterinė apskaita Vilniuje, ar kitame mieste, galėsite rasti gana nemažai pasirinkimo galimybių, ir galėsite nuspręsti, kuri jų yra pati tinkamiausia. Palanku tai, kad šiandien buhalterinė apskaita yra teikiama ir nuotoliniu būdu, todėl pasirinkimo galimybių spektras tampa dar platesnis.

Kainos pastovumas

Buhalterinė apskaita gali kainuoti labai įvairiai, tačiau tuomet, jei kreipiamasi į apskaitą tvarkančias įmones, šių paslaugų kaina įprastai tampa gerokai mažesnė nei etatinio buhalterio samdymas. Su specialistais dažniausiai galima dar iš anksto susitarti dėl fiksuotos teikiamų paslaugų kainos, ir po kurio laiko jums neteks nerimauti, kad buhalterinės apskaitos vedimas jums kainuos pernelyg brangiai. Jei nuspręsite samdyti etatinį buhalterį, po kurio laiko jums reikės pasvarstyti apie atlyginimo kėlimą ar kitus motyvavimo būdus, tačiau tuomet, jei kreipsitės į buhalterinės apskaitos kompanijas, paslaugų kaina ilgą laiką išliks pastovi.

Nenutrūkstamas paslaugų teikimas

Jei nusprendžiama samdyti etatinį buhalterį, tokiu atveju tenka pasvarstyti, kas tvarkys apskaitą darbuotojo atostogų metu ar jam susirgus. Neretai tai sudaro tikrai nemažai nepatogumų, todėl rinktis buhalterinę apskaitą tvarkančią įmonę yra kur kas palankiau. Šiose įmonėse įprastai dirba ne vienas specialistas, tad galite būti visiškai ramūs, kad darbai vyks ištisus metus.

Specialistus išsirinksite dar paprasčiau

Kompetentingo darbuotojo paieška kartais gerokai užtrunka, ir ne visada yra paprasta išsiaiškinti, kad kandidatas yra tikrai geras specialistas. Jei bus nuspręsta buhalterinę apskaitą perduoti tokias paslaugas teikiančioms įmonėms, išsirinkti tinkamiausius specialistus tikrai nebus labai keblu: galėsite pasidomėti klientų atsiliepimais, susirasti rekomendacijų, ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *