Atnaujiname seną namą

Durys iš medžioJei norite restauruoti, pakeisti ir tiesiog naujam gyvenimui prikelti seną butą ar namą, galima pakeisti keletą detalių ir turėsite norimą efektą. Vienas iš dalykų, kurį reikės pakeisti, bus medines durys, nes būtent jos gali suteikti tiesiog naują gyvenimą tam tikram statiniui.

Pakeisti duris – kaip jas išsirinkti?

  • Dydis. Visų pirma, turite žiūrėti parametrus, kad senųjų durų ir naujųjų sutaptų matmenys. Tai paprastas esminis dalykas, kuris leis jums tinkamai pasirinkti.
  • Materija. Medines durys yra natūralus pasirinkimas, susijęs su senove, su kultūra ir teigiama laiko dvasia. Galite pasirinkti tokias duris ir džiaugtis savo pasirinkimu, kadangi jis tikrai ir bus teisingas.
  • Spalva. Duris galima pirkti tiesiog natūralaus medžio spalvos, o vėliau lakuoti. Arba iškart lakuotas. Lakas padeda išsaugoti medžio ilgaamžiškumą, kad nepakistų spalva ir kitos savybės. Taip pat galima pirkti ir jau nudažytas duris, arba dažyti patiems.
  • Dizainas. Reikėtų rinktis taip atrodančias duris, kad jos gerai derėtų prie bendro namų interjero. Renkatės jūs – ar durų dizainas taps interjero akcentu, ar tai kaip tik bus nepastebimu ir maskuojamu dalyku, ir durys tiesiog natūraliai įsilies į bendrą namų darną.
  • Garso izoliacija ir nuosavas garsas. Labai svarbu, kad tokiuose namuose būtų tikrai gera garso izoliacija, jeigu norite kokybiškai juos atnaujinti. Taigi, durys gali būti itin sandarios. Taip pat verta jas dėti naujas, nes jos tuomet negirgždės ir neskleis savų garsų.
  • Užrakinimo būdas. Lauko durys gali būti šarvuotos, vidinės gali užsirakinti skirtingomis spynomis, kabliukais ar apskritai neužsirakinti.

Užuolaidų arba roletų svarba

Namus labai atnaujinti padės naujas požiūris į langų pridengimą. Kaip taisyklė, senesniuose, renovacijos ir naujo prisilietimo reikalaujančiuose namuose paprastai reikia arba naujų užuolaidų, arba kokių nors naujų roletų. Tai paprastai padeda padaryti keletą svarbių dalykų. Visų pirma, senos sunkios teatro užuolaidos gali visiškai nederėti prie interjero. Antra, jos tiesiog veikiausiai surenka visą šviesą, ją užstoja. O juk užuolaidos turėtų puošti namus bei pridengti jūsų gyvenimą nuo svetimų akių, o ne apsaugoti jus nuo šviesos. Šviesos jums labai reikia.

Išmesti beveik viską

Jeigu turite tam teisę, tuomet išmeskite kuo daugiau nereikalingų dalykų. Jų tokių bus tikrai daug: visos didžiulės sekcijos, baisūs foteliai, siaubingos antresolės ir kiti milžiniški savo gyvenimą jau nugyvenę baldai. Baltos spalvos revoliucija pakeis sienas ir suteiks daugiau šviesos, erdvės. O tada įkomponuosite naujus atvirus baldus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *