Antakių korekcija ir dažymas

Antakių dažaiGražūs antakiai tikrai padeda išryškinti tam tikrus veido bruožus. Veidas atrodo ryškesnis, išraiškingesnis, o žvilgsnis įgauna gilumo, kai antakių spalva, forma yra parenkama tinkamai. Deja, natūralūs antakiai ne visuomet būna tokie, kokių norisi – vieni būna netinkamos formos, per blankūs, per vešlūs ar per ploni, kitų natūralūs antakiai būna vos matomi. Taigi, antakių korekcija leidžia daugelį problemų išspręsti ir džiaugtis veido bruožams tinkančiais antakiais. Šiais laikais produktų antakiams yra labai daug – formuojantis vaškas, antakių šešėliai, specialūs dažymo šepetėliai, ilgalaikiai antakių dažai ir dar daugelis kitų.

Antakių korekcija gyvuoja jau labai ilgą laiką, tačiau su laiku ateina ir skirtingos galimybės jais pasirūpinti. Šiuo metu dažniausiai korekcijos yra atliekamos pincetu, vašku, siūlais, o retesniais atvejais tai daroma net ir skustuku. Žinoma, prieš pradedant plaukelių pešiojimą ar skutimą, labai svarbu parinkti tinkamą antakio formą, kuri padėtų veidui tapti dar patrauklesniu. Dažnai, tokiu atveju, siūloma kreiptis į specialistą, kuris padėtų suprasti kokia forma tinka, o vėliau ją galima palaikyti net ir namuose. Įprastai rekomenduojama, jog antakio pradžia sutaptų su nosies šnervės pabaiga. Na, o antakio pabaiga turėtų būti ne žemesnė nei jo pradžia, nes kitokiu atveju veidas atrodytų itin liūdnas. Populiariausias būdas atlikti antakio korekciją ir suteikti jam formą yra pešiojimas pincetu, kurį nesunku atlikti net ir namuose.

Pašalinus plaukelius, didelį vaidmenį atlieka antakių dažai. Nors yra dalis žmonių, kurie renkasi antakius ryškinti pieštuku ar atliekant permanentinį antakių makiažą, tačiau antakių dažymas cheminiais ar augaliniais dažais yra pats populiariausias pasirinkimas, kuris leidžia džiaugtis ryškesniais plaukeliais ilgiau nei mėnesį. Antakių dažymas RefecroCil dažais užtikrina puikų spalvos išlaikymą net iki 6 savaičių, todėl ryškumu galima džiaugtis gana ilgai. Šiuos dažus rasti galite – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Išmokti dažyti antakius nėra sunku, tačiau tai darbas, kuris reikalauja itin didelio kruopštumo, todėl ne visada namuose tobulai nusidažyti antakius pavyksta iš pirmo karto. Jei norisi, jog antakiai po dažymo išliktų ryškesni ilgiau, labai rekomenduojama pirmąsias 12 valandų jų netepti jokiomis priemonėmis ir nešlapinti. Tuomet dažai turi galimybę geriau įsigerti, todėl ir rezultatas išlieka ilgiau.

Taigi, turint tinkamas priemones galima antakių korekciją bei dažymą atlikti net ir namuose. Svarbiausia žinoti kokia antakių forma yra tinkama, kad veidas po korekcijos atrodytų išraiškingesnis. Jei turite abejonių, visuomet galima apsilankyti pas kosmetologę, kuri suformuos antakius, o vėliau namuose jums tereikės palaikyti jau suteiktą formą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *